eski defterler ekşi sözlük ötesinde

farmasiyen
shiftdelete 2009 yılından itibaren forumunda takılmaya başladığım, kendisiyle 11 yıllık geçmişimiz bulunan değerli bir yerdir. teknoloji alanında otoriter bir site olduğu zaten herkesin malumudur. eskidefterler'in shiftdelete'de tavsiye edilen siteler arasına eklenmesi bizi son derece sevindirmiştir. altının kıymetini sarraf bilir dedikleri gibi; kaliteli sitenin değerini de bir başka kaliteli site bilmektedir. hem shiftdelete kullanıcılarının hem hangi platformda takılırsa takılsın diğer onbinlerce, belki yüzbinlerce kullanıcının eskidefterler ailesine katılması en büyük temennilerimizden biridir. şahsen benim buradan ayrılmaya hiç niyetim yoktur fakat insan tabii ki farklı kişilerin başlıklarını okumak, yeni fikirler dinlemek de istemektedir. gerçi doğrusunu söylemek gerekirse şu an eskidefterler'de elit bir kullanıcı kitlesi vardır, hani kapıyı kilitleyip bundan sonra kimseyi almasak bile 'biz bize yeteriz eskidefterler'im' modunda rahatça takılmamız mümkündür. ancak kalabalık orada paylaşımcılık olduğu için; eskidefterler'e ne kadar çok kişi katılırsa o kadar iyidir. fakat tabii ki shiftdelete birkaç cümle daha yazsaydı daha iyi olurdu denebilir. çünkü eskidefterler'in farkını 1-2 cümleyle anlatmak mümkün değildir. hele benim gibi uzun yazmayı seven -daha doğrusu eskidefterler'de uzun yazmayı seven- biri için birkaç cümle asla yeterli gelmeyecektir. ama tabii ki sdn'in bu yazısı da fena sayılmaz ve eskidefterlerin güzelliğini -detaylı olmasa da- ifade eder niteliktedir.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun