özgür oluşum eskidefterler.com

eski defterler
🗣️ Özgür Oluşum: Eski Defterler

Özgür yazar sözlüğü Eski Defterler sizlerle. Geçmişten günümüze yorumu olan ve paylaşmak isteyen herkese açık bir platform. Her zaman fikrini söyleyen, özgür grupların arasında yer alacaksınız.
Tartışma ortamının kalitesi, Eski Defterler ortamının özgür olması ile sağlanıyor. Herkesin hakkının korunduğu, paylaşımlarda kalitenin sağlandığı, kontrollerin gerçekleştiği bir ortamda siz de yazabilirsiniz. Fikrinizi söylemek için geç değil. Farklı konularda yer almak, gündelik konularda fikir sunmak ya da gündem hakkında yorum yapmak için platform oluşturulmuştur. Pek çok sözlüğe rakip gösterilen platform olarak görülüyor. Yazar sayısının hızla arttığı, güncel konular kapsamında paylaşımların ise hızla çoğaldığı bir yer olmak üzere yoluna devam ediyor. Ücretsiz şekilde yazar başvuruları alınıyor ve hemen kişilerin fikir özgürlüğünden faydalanması için yazar olması da sağlanıyor.

Sözlü ve Görsel İçerikler ile Geçmişe Bir Not Bıraktığınız Platform

Online sözlükler, aslında geçmişe bir not. Dilediğinizde yıllar öncesinde kadar, farklı bir olaya kadar gidebileceğini bir platformdur. Çevrimiçi sunuluyor olmasının en önemli avantajı budur. Siz de yazdığınız bir entry için geçmişe gidebilirsiniz. Bunun için geçmişten günümüze bir platform olarak gösterilir. Siz de geçmişten günümüze bir not bırakabilirsiniz. Platform özgür bir çerçevede herkesin her konuda yorum yapması konusunda geliştirilmiştir. Açılan başlıklar hakkında sizin de fikriniz olabilir. Bunun dışında direkt olarak siz de bir başlık açabilir, belki de kimsenin dikkat etmediği ve aslında hiç unutulmayan bir olay hakkında fikrinizi sunabilirsiniz. İlgi alanlarına göre çok sayıda yazar olduğundan, bakış açınızı geliştirmek ve konu dağarcığınızı da farklı alanlarla genişletmek açısından tercih edebilirsiniz.

Sözlük içerikler paylaşabilirsiniz…

Açmış olduğunuz başlık üzerinden anında sözlü içeriklerin paylaşımını yapmak mümkün. Son derece kolay şekilde paylaşımların olduğunu göreceksiniz. Yazarlar tamamen istediği konuda, istediği şekilde bir paylaşım yapma özgürlüğüne sahip. Özgür bir platformda, siz de dilediğinizi, bir başkasının özgürlüğünü kısıtlamadan yazabilirsiniz.

Görsel içerikler paylaşabilirsiniz...

Online bir platform olmasının en güzel yazı, aynı zamanda Eski Defterler paylaşımları konusunda görsel içeriklerden de faydalanabiliyor olmak. Kendinizi daha iyi ifade etmek için içeriğinizde elbette görsellere de yer verebilirsiniz. Kolayca görselleri de ekleyerek paylaşımınızın son derece profesyonel bir şekilde yansıtılmasını sağlayabilirsiniz. Görsel içerik seçimi konusunda da tamamen özgür olacaksınız.

Eski Defterler Nasıl Bir Platform?

Özgür bir platform olduğu konusunda verdiğiniz kararın ardından, paylaşımlar hakkında bilgi almak açısından nasıl bir platform sorusunu sorabilirsiniz. Aslında yazarların paylaşımlarının olduğu pek çok platforma denk gelmiş olabilirsiniz. Ayırt edici özelliği ise yazarlarına daha hızlı geri dönüşler yapması ve memnuniyeti sağlaması. Kuralları sunması ve bu aşamada özgürlüğü kısıtlamaması. Tüm bunların bir arada olduğu platform için Eski Defterler diyebiliriz.

Gündem Konuşuluyor…

Evet, gündem konuşuluyor. Gündemde olan ne varsa, sizin de bir fikriniz var. Elbette sizin fikrinizi paylaşırken, farklı fikirleri de okumak isteyebilirsiniz. İşte tüm bunların bir araya toplandığını düşünün. Bu şekilde çok sayıda kişinin etkileşim halinde olması, pek çok kişinin pek çok konu hakkında ki fikrinin size ulaşması mümkün olacak. Bunu değerlendirmeniz durumunda siz de fikrinizi söyleyerek bakış açınızı da geliştirme imkanı bulacaksınız.

Geçmiş konuşuluyor…

Eski defterler için geçmiş bir miras. Online olarak kaydı tutulduğundan, dilediğiniz zaman unutmadığınız bir konuya da geri dönebilirsiniz. Üstünden ne kadar geçmiş olursa olsun, direkt olarak siz de o konuya ait yorumunuzu yazabilirsiniz. Merak ettiğiniz konular hakkında geçmiş üzerinden arama yaparak fikirleri de görebilirsiniz.

Eski Defterler konuşuluyor…

Elbette konuşulacak olan konular hakkında fikirleri yazarlar başlatıyor. Eski Defterler Yazarları açtığı başlıklar ile konuşulacak olan konu hakkında fikir veriyor. Siz de yazar olmanız halinde hem fikir sunmak hem de bambaşka bir başlık açmak konusunda özgür olacaksınız. Başlığın açılması ile sorunsuz bir şekilde kendinizi ifade ettiğiniz bir ortamda dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Tamamen özgür olacaksınız.

Eski Defterler Yazarlığı

Yazar olmak istediğiniz bir platform, size en iyi şekilde ortam sunuyor. Yazarlık için uzun uzun aşamalar gerekmiyor. Bunun için artık bu platformda yazarlığa rağbet oldukça fazla. Nasıl mı? Hemen her konuda fikir sunmak, açıklama yapmak isteyen kişiler, ücretsiz üyelik işlemi ile yazarlık konusundaki adımını atabilir. Yazarlık başvurunuz için yapmanız gereken, başvuru işlemlerinin gerçekleşmesini sağlamak. Başvurun işlemlerinin hemen tamamlanmasından sonra ise yazar olarak dilediğinizi yapabilirsiniz.

Ücretsiz üyelik ile yazar olunabiliyor…

Eski Defterler yazarlık başvurusu son derece kolay. Bunun için üyelik işlemini yapmanız yeterli. Sizden tek istenen 18 ve üstü yaş sınırı kuralına uymanız. Diğer tüm aşamalar istenen bilgilerin verilmesi, kişisel detayların sunulması ile oluyor. Ardından aktif bir yazar olmak adına giriş yapmak yeterli oluyor. Giriş işleminin hemen ardından dilediğiniz an bir başlık açabilirsiniz. Açılmış olan bir başlık hakkında yorumunuzu da sunabilirsiniz. Gündem konusunda son derece aktif olan yazarlar olduğundan, anında bu alanda fikrinizi belirtmek istemeniz durumunda siteye giriş yapabilirsiniz.

Anında yazarlık onayı…

Sizin de yazı yazmanız fikir sunmanız için platform üzerinde anında onay veriliyor. Eski Defterler yazar başvurusu kapsamında yapılacak olan işlemin hemen ardından onay veriliyor. Bunun üzerine başvurunuz sonrasında yazı yazma hakkı da tanınmış oluyor. Giriş işleminden sonra enrty aç, entry paylaş gibi butonlardan işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. En hızlı şekilde işlemlerin tamamlanması durumunda, sorunsuz hareket edebilirsiniz. Yazarlık için başvurunuzun sonrasında ne kadar aktif olduğunuza göre diğer aşamalara geçmek, tanınan bir yazar olmak ya da direkt olarak yöneticilik için ilerlemek konusu size kalmış olacak. Aktif bir yazar için bu ve buna benzer pozisyonlar olacaktır.

Kuralları bilen bir yazar olarak sitede dilediğiniz gibi yazı paylaşabilirsiniz. Görseller ya da metin içerikleri ile fikrinizi sunmak konusunda özgür bir platform olduğundan, dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Memnun kalacağınız bir şekilde hareket edebilir, yazarlık için sunulan imkanları da kaçırmadan sitede yerinizi alabilirsiniz. Yeni bir platform olduğundan, bu alanda onay ve diğer aşamalar çok daha kısa sürecektir. Başvurunuzu yaparak, siz de yazar olabilirsiniz.

Eski Defterler Yöneticiliği

Yazılan yazıların kontrolü, yazarların açtığı başlıklar gibi her alanda yöneticilerin kontrolleri söz konusudur. Özgür olmanın beraberinde, kurallara uygun hareket etmek ve başkasının özgürlüğünü kısıtlamamak bu alanda önemlidir. Hiçbir zaman yazarlar kurallara boğulmaz; fakat yazılanların da kimse tarafından rahatsız edici olmaması açısından kontroller yapılır. Herhangi bir uyarı durumu olmaması, sizin kontrollü şekilde paylaşım yaparak, yasaklı olan durumlardan uzak kalmanız demektir. Bunun sağlanması halinde herhangi bir sorun yaşanmadan, kişinin aktif bir şekilde yazarlık yapması da sağlanmış olacak. Değerlendirip, siz de aktif bir yazar olabilirsiniz.

Yazar olmadan, kişinin sitede yönetici olması söz konusu değil. Bunun önemi, kişinin yazarlık yaparken, sitenin kuralları konusunda hakimiyeti de sağlamış olması. Hakim olacağı bir platform, direkt olarak kuralların bilindiği bir site üzerinden Eski Defterler yöneticilik başvurusu da yapılabilir. Aktif olma durumunuz ve paylaşımlarınızın bu aşamada incelenmesi söz konusu olacaktır. Ona göre karar verilecektir.

https://eskidefterler.com/uye/kayit


kelekci
Bence bir sözlük yazarı olmanın en güzel tarafı özgür olmaktır. Herkes özgürce görüş bildiremedikten belli bir kesime yandaş olduktan sonra o sözlükten hayır gelmez. Yani belli bir okul yada takıma özel sözlük olursun onu anlarım ama önemli olan özgürce yazabilmek.
unfollow
Özgür paylaşımlar, güncel konulara eleştiriler ve yorumlar Eski Defterler ile oluyor. Dijital dünyanın en özgür platformu olarak kabul ediliyor.
Sözlükler, tamamen konu başlıklarından yorumlara kadar sizlere ait oluyor. Bu sebeple Eski Defterler en özgür platform olarak sunuluyor. Dilediğiniz gibi paylaşım yapabilir, her konu hakkında bir başlık açarak geçmişi, geleceği ve bugünü konuşabilirsiniz. Yapılan yorumlar ile farklı bakış açıları kazanma konusunda da kendinizi geliştirebileceğiniz bir ortam bulacaksınız.
Özgür platform Eski Defterler ile siz de yazılı ve görsel paylaşımlarınızı yapabilirsiniz…
Eski Defterlerin Farkı Ne?
Çok sayıda kişi online sözlük konusunda bilgi sahibidir. Dijital dünyada gelişmeyi başarmış olan alanlardan biridir. Daha çok bugünün ansiklopedisi olarak da anılır. Sebebi ise her anlamda yapılan paylaşımlar ve elde edilen bilgiler ile geleceğe bir ışık tutmasıdır. Gelecekten de geçmiş için aydınlık bir geçmiş olması en önemli özelliğidir. Bunu bilerek, siz de Eski Defterler ile kendinizi rahat hissedeceğiniz özgür bir platformda dilediğiniz gibi yazabilirsiniz.
Özgürlüğünüzü kısıtlamayan kurallar ile kaliteli bir platform oluşturulmuştur.
Özgürlük yazarlar için çok önemlidir. Tamamen dilediği gibi paylaşımlar yapan, avantajlı şekilde kendisini ifade eden, kendisini son derece iyi hisseden bir platform üzerinden yazı yazmak, görselleri paylaşmak önemlidir. Online sözlük çeşidi çok olabilir; ancak özgür platform olma konusunda kendisini kanıtlamış olan Eski Defterler en popüler sözlüktür. Özgür bir ortamda özgür şekilde paylaşımlarınızın gerçekleşmesi sağlanıyor olacak.
Eski Defterler Kuralları
Her online sözlük için belirlenmiş kurallar olur. Sözlük yazarları online sözlüğün kurallarına göre hareket eder. Eski Defterler bunu yazarların özgürlüğünü herhangi bir şekilde kısıtlamayacak şekilde oluşturmuştur. Hem kendinizi iyi hissedeceğiniz hem de çok iyi bir şekilde ifade edeceğiniz, kural ve sınırları özgürlüğü kısıtlamadan olan bir platform olmayı başarmıştır. Detaylandırılan kurallar çerçevesinde siz de yazar olarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Nitelikli bir platformda, kurallar aynı zamanda sizin de özgürlüğünüzün kısıtlanmaması için konar. Okuyucular da bulunduğu sözlükten memnun kalacağından emin olarak hareket ederek, kendi paylaşımlarını yapabilir.
Nitelikli ortamı sürdürecek özgür kurallar ile yazar olabilirsiniz…
Eski Defterler Yazarı Olmak
Platformun nitelikli ve özgür bir ortamdan oluştuğunu bilerek, yazarak olmak isteyebilirsiniz. Bu durumda Eski Defterler yazarı olmak için tek yapmanız gerekenin başvuru olduğunu göreceksiniz. Kaliteli bir ortamda paylaşım yapmak ve paylaşımlarınıza da farklı meslek gruplarından en iyi şekilde yorum gelmesini sağlamak Eski Defterler ile olacak. Sebebi ise yazar kitlesinin hem aktif hem de kaliteli bir gruptan oluşması. Paylaşımlarda kendinizi geliştirmeniz için de bir fırsat doğduğunu göreceksiniz. En iyi şekilde paylaşım yapmanızı destekleyecek olan seçenekler sayesinde, yazar olmanın kapılarını aralayın.
Yazarlık başvurusu;
Başvuru işlemleri için Eski Defterler yazar başvurusu için oluşturulan üye ol butonuna tıklayarak, üyelik sayfasına gelin. Bu sayfada istenen boşlukları doldurup, bilgileri vermeniz gerekiyor. Alınan bilgilerin kontrollü şekilde tutulacağı, saklanacağı konusunda da bilgi verilir. Gizlilik konusunda alınan önlemler sayesinde, herhangi bir tedirginlik yaşamadan başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Hem hızlı hem de sorunsuz bir şekilde başvurunun hemen ardından, sözlük yazarı olmanız da mümkün. Aktif olarak, paylaşım yapabilir, başlık açabilir ya da açılan başlıklara hemen yorum yazabilirsiniz. Görsel paylaşım yapma hakkınızın oluğunu da unutmayın.
Keyif alacağınız bir ortamda, bugünü – yarını ve geçmişi konuşmanız mümkün. Başlık açarak merak ettiğiniz her konuda yazarların görüşünü alabilirsiniz. Online sözlükler sayesinde, mesleki deneyimlere erişim de çok daha kolay olacaktır.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol