eski defterler olarak biz

eski defterler
Eski Defterler Olarak Biz Sence Kimiz ve hakkımızda merak ettiğiniz tüm detayları sizler için derledik. Eski defterler ailesi olarak kendimizi, çok rahat hissedebileceğiniz yeni nesil bir sözlük platformu olarak tanıtabiliriz.

Yeni bir oluşum olarak karşınıza çıkıyor olsak da bir sözlükte ne arıyorsanız her şeyi sizler için düzenlediğimizden emin olabilirsiniz. Gerek teknik detayları ve alt yapısı, gerekse donanımı ve kolay kullanılabilir ara yüzü ile en seçkin kullanıcılarımızla yola devam etmekteyiz.

Hem sosyalleşmek, hem de bilgilerinizi güncelleyebileceğiniz ve gündemden haberdar olabileceğiniz kaliteli bir sözlük arayışı içinde iseniz doğru yerdesiniz.

Eski Defterler İle Doğru ve Güncel Bilgiler

Eski defterler ile doğru ve güncel bilgiler sizleri bekliyor. Sadece gündem ile ilgili değil, geçmiş ve geleceği ilgilendiren tüm konularda özgün bir yazar olmak şaşına sahip olabilirsiniz. Eski Defterler sözlük yazarları arasında yerinizi alabilir ve bilgi paylaşımlarında bulunabilirsiniz.
Eski Defterler düzenli bir bilgi aktarımı ve tartışma alanı oluşturmak için, uzun yıllar süren bir alt yapı araştırması sonucu geliştirildi. Dijital dünya içerisinde duygu ve düşüncelerinizi sansürsüz bir şekilde, kaliteli bir ortamda dilediğiniz gibi paylaşmak ve sesinizi duyurmak için Eski Defterler ideal bir seçim olacaktır.

Sesinizi Duyurun!

Sesinizi duyurun ve gündem hakkında söyleyecek sözlerinizi herkesle paylaşın. Eski Defterler ailesi olarak hedeflemiş olduğumuz tek şey, özgür bir bilgi aktarımı ve düşüncelerin paylaşılacağı bir alan oluşturmaktır. Bu platformun hazırlanmasında siz yazarlarımızın paylaşımları da en büyük desteklerden biridir. Birlikte büyüyeceğimizi bilmenizde yarar olacak.
Çünkü her bir yazarımız ve paylaştıkları sayesinde Eski Defterler platformu da giderek yükselecek. Sadece ülkemizin gündemi, geçmişi, en çok merak edilen konular hakkında değil, dünyayı ilgilendiren tüm konular ile ilgili mutlaka söyleyecek bir sözünüz vardır.

Düzeyli ve kaliteli bir bilgi, duygu ve düşünce aktarımı yapmak için, kendi yazılarınızı dilediğiniz gibi Eski Defterler 'de paylaşabilirsiniz. Üstelik beğendiğiniz veya yanıtlamak istediğiniz diğer yazarlar hakkında yorum yapabilirsiniz.

Eski Defterler'e Katılarak Özgürleşin!

Eski Defterler'e katılarak özgürleşin ve dilediğiniz gibi düşüncelerinizi paylaşın. Eski Defterler yeni nesil sözlük ailemize katılmak için, yazar isminizi belirlemeniz yeterli olacaktır.
Sitemiz üzerinden hemen “Yazar ol” kısmını tıklayarak ailemize giriş yapabilirsiniz. Sadece gündeme yön veren konular ile ilgili değil, aklınıza gelen her bir düşünceyi kendi özgür cümleleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Takip ettiğiniz ve paylaşımlarını beğendiğiniz yazarların cümlelerini de kendi sayfanızda paylaşma özgürlüğünüz bulunmaktadır. Eski Defterler ailemizin en çok dikkat ettiği konulardan birisi de etik ve ahlaki değerledir.

Yazarlarımız duygu ve düşüncelerini paylaşırken, ailemiz de tüm kurallar eşliğinde gerekli kontrolleri yapmaktadır.

Kendinizi Anlatmanın En Özgür Yolu

Kendinizi anlatmanın en özgür yolu olarak Eski Defterler en doğru adres olacak. Sanat, tarih, edebiyat, gündemden haberler, ekonomi veya dilediğiniz tüm konular ile ilgili özgürce paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz gündem hakkında konuşan yazarlarımızın yazılarına göz gezdirebilirsiniz. Kişisel sayfanızda kendi yazılarınızı diğer yazarla paylaşarak, kendi gelişiminize de katkıda bulunabilirsiniz. Kalemine güvenen herkesin bir arada toplandığı Eski Defterler sözlükte yer almak, dijital dünyada özgürce cümlelerinizi paylaşmak için en güzel fırsattır.
Popüler ve yeni nesil bir sözlük olarak yer aldığımız dijital dünyada sadece seviyeli bir bilgi aktarımı yapmak esas amacımız. En yaratıcı düşüncelerinizi, fikirlerinizi paylaşmak, hakkında konuşmak istediğiniz konuları gündeme getirmek için, özgürce yazılarınızı paylaşabileceğiniz Eski Defterler'e sizleri de bekliyoruz.

Dilerseniz yazılarınızı yazarak kaleminizi güçlendirebilir, dilerseniz Eski Defterler 'de vakit geçirerek bilgilerinizi güçlendirebilirsiniz.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun