sözlüklerden sözlük eski defterler

eski defterler
Sözlüklerden Sözlük Beğenin ve kendinizi özgürce ifade edebileceğiniz yeni sözlük Eski Defterler 'de hemen yerinizi alın. Gündemi takip etmekle birlikte, sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz ve düşüncelerinizi anlatabileceğiniz yeni nesil sözlükte buluşabilirsiniz.

Online sözlük platformu olmasının yanı sıra, aklınıza gelen her konu ile ilgili paylaşımlarda bulunmak ise, en önemli ayrıcalıklarından birisi. Kaliteli paylaşımları takip edebilir, sohbetlere ve yazarların diğer paylaşımlarına dâhil olabilirsiniz.

Diğer sözlük platformlarından farklı olarak, sadece popüler olan gündemdeki konular ile ilgili değil, sizi yansıtan dilediğiniz konularda da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Eski Defterler Sözlüğünde Yazar Olun

Eski Defterler sözlüğünde yazar olun ve en doğru bilgileri paylaşın, diğer yazarlardan öğrenin. Eski Defterler sadece yorum yapabileceğiniz bir platform değildir. Aksine yazar olarak yer alarak, anlatmak istediklerinizi rahatlıkla paylaşabileceğiniz en kaliteli sözlüklerden biridir.
Günümüzde dijital bilgi aktarımının daha da arttığını söylemek mümkündür. Bir yazar olmak, duygu ve düşüncelerinizi paylaşmak için kaliteli yazarlar ile aynı ortamda yer almak istiyorsanız Eski Defterler ideal bir seçim olacaktır.

Her bir cümlenizin ve söylenecek sözlerinizin kıymetli olduğunun farkında olan yazar ekibimize her gün bir yenisi ekleniyor. Kendinizi geliştirmek, ilerlemek, merak ettiğiniz konular ile ilgili diğer yazarların fikirlerini öğrenmek için dilediğiniz zaman Eski Defterler' i ziyaret edebilirsiniz.

Deneyimlerinizi Paylaşın

Deneyimlerinizi paylaşın ve kendinizi özgün cümleleriniz ile tanıtın. Tarih, edebiyat, siyaset, sanat veya aklınıza gelebilecek herhangi bir konu ile ilgili düşüncelerinizi Eski Defterler sözlükte rahatça paylaşabilirsiniz.

Geleceğe iz bırakmak için kuracağınız tek bir cümle bile yeterli olacaktır. Sürekli olarak gündemi takip ediyor ancak gündem hakkında söyleyeceklerinizi dile getirebileceğiniz özgür bir sözlük bulamıyorsanız, Eski Defterler ailemize katılabilirsiniz.

Gündemdeki konular veya haberler ile ilgili düşüncelerinizi belirtmek ve yorumlarınızı paylaşmak, diğer yazarlarımızın da yararlanacağı geniş bir bilgi sahası oluşturmaktadır.

Eski Defterler Sözlük Nedir?

Eski Defterler sözlük nedir ve neler yapabileceğiniz ile ilgili tüm detayları sizlerle paylaşmak isteriz. Herhangi bir sosyal platformda bilgilerinizi, yazılarınızı, duygu ve düşüncelerinizi dile getirmeniz çok zor olabilir. Ancak daha özgürce hareket edebileceğiniz, düşüncelerinizi dilediğiniz gibi etik kurallar çerçevesinde cümlelere dökebileceğiniz bir yer arıyor olabilirsiniz.
Yazar olmak pek çok kişinin hayalidir. Eski Defterler ise, tam da bu noktada geliştirilmiş ve sizi ilerletecek bir sözlük platformudur. Eski Defterler 'de sadece herhangi bir konu ile ilgili paylaşımlarda bulunmanız gerekmez.

Diğer yazarların yaptıkları paylaşımlara yorum yaparak, düzeyli bir tartışma alanında yer alabilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz doğruları özgürce paylaşabilir ya da kendi deneyimlerinizi diğer insanlara aktarabilirsiniz.

Paylaşımlarınızın ve yorumların herkese açık olması ise, sizi yazar olarak pek çok kişiye tanıtacak en önemli ayrıcalıklardan biridir. Pek çok sayıda sözlük yazarı ile anında iletişim halinde olabilir ve diyalog da kurabilirsiniz. Sadece ülkemizin gündemini değil, dünyayı ilgilendiren konuları da tartışabilir, düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz.

Diğer yazarların deneyimlerini ve tecrübelerini okuyabilir, onları takip edebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Tamamen siz yazarların daha rahat hareket edebilmesi ve bilgiye daha hızlı ulaşabilmesi için kronolojik bir sıralama ile geliştirilmiştir.

Yazı yazmak için herhangi bir konuya bağlı kalmanıza gerek kalmadığı gibi, ilham alacağınız pek çok sayıdaki yazarımızın paylaşımlarına da göz gezdirebilirsiniz. Objektif bir bakış açısı kazanabileceğiniz, sıradan bir konu hakkında bile insanların neler düşündüğünü yakından takip edebileceğiniz Eski Defterler platformunda sizler de yazar olabilirsiniz. Bilginin peşinden giden, özgür, gündemi takip eden ve kendinizden bir parça bularak kendinizi yansıtabileceğiniz Eski Defterler 'de siz de yer alabilirsiniz.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun