beni ne doktorlar ne mühendisler istedi de sözlük yazarıyım

eski defterler
Doktorların, Mühendislerin Tercih Ettiği Sözlük: Eski Defterler

Yepyeni bir sözlük anlayışı ile oluşturulan platform, doktor ve mühendislerden oluşan moderatörleri ile kaliteli hizmet veriyor.

2099'dan dahi bakıldığında, bugünün paylaşımlarının görülecek olduğu Eski Defterler kaliteli paylaşımları ile dikkat çekiyor. Farklı meslek gruplarının hem deneyimlerinden bahsettiği hem de paylaşımlarda bulunduğu bir ortam. Platformun farklı meslek gruplarından oluşması hem bilgi yelpazesini genişletiyor hem de argo kullanmak, küfürlü konuşmak gibi istenmeyen durumların da önüne geçiyor. Kontrolleri yapan moderatörlerin de farklı meslek gruplarından olması sağlanarak, profesyonel ve kaliteli bir ortamın oluşturulması sağlanmıştır. Tercih ettiğiniz online sözlük sayesinde hem bilgiye erişim kolay olacak hem de siz de farklı paylaşımlar da bulunabileceksiniz.

Eski Defterler'de Yazarlar Hangi Meslek Gruplarında?

Online sözlük için kalitenin yakalanması, aynı zamanda meslekleri aynı olan kişilerin bir araya getirilmesi ile oldu. Çok sayıda meslek grubu olmasının yanı sıra, ortak fikirleri olan, ortak paylaşımlarda bulunabilecek olan yazarlar bir araya geldi. Siz de yazar olarak, meslektaş olduğunuz kişiler ile anılarınızı paylaşabilir, deneyimlerinizden konuşabilirsiniz. Sözlük tamamen kişilerin paylaşımları için oluşturulmuştur. Güncel konuların da yer alması için uygun başlıkların açılması sağlandığında, düşünce olan birbirini destekleyen kişilerin bir arada yer aldığı keyifli yazışmalar ortaya çıkacak. Farklı alanlarda kendisini yetiştirmiş olan mesleklerden insanların bilgi ve deneyiminden faydalanma şansınız da olacak.

Eski Defterler Moderatörleri arasında doktorlar var…

Doktorların bilgi ve deneyimini paylaştığı, ayrıca gündemde olan sağlık konuları ile alakalı en doğru bilgiyi verdiği bir platformda siz de yazar olabilirsiniz. Eski Defterler yöneticileri farklı mesleklerden seçilerek, yazışmaların geniş bir konu yelpazesinde olması desteklenmiştir. Farklı meslekler için de uygun olan bir platform olduğundan, siz de deneyimlerinizi paylaşmak adına giriş yapabilirsiniz.
En çok mühendisin yer aldığı platform: Eski Defterler
Online sözlükler arasında mesleki açıdan dikkat çekmeye devam eden Eski Defterler, çok sayıda mühendis yazarı ile gündemin nabzını tutmaya devam ediyor. Gelecekte geçmişe bir ışık olacak. Tarihler arası yolculuğun ilk adresi olmayı hedefleyen sözlükte, çok sayıda mühendis de var. Yapılan paylaşımlar mühendisler gerek iş ortamı gerekse mesleki deneyimleri ile son derece keyifli oluyor. Sizin de ilginizi çeken paylaşımlar olacağından giriş yaparak okuyabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz yapacağınız paylaşımlar sayesinde siz de merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabileceğiniz başlıklar açabilirsiniz.

Eski Defterler'e Avukatlar da yazıyor…

Paylaşım konusunda tercihini online sözlükler den yana kullanmış olan pek çok avukatta Eski Defterler'de. Farklı paylaşımlar, deneyim, yaşanan olaylar hakkında anında paylaşım yapanlar arasında. Sizin de hemen bilgi alma şansınızın olduğu, anında size sunulacak olan pek çok başlık ile yorum yapabilme imkanı tanıyan sözlükte keyifli zaman geçirmeniz mümkün. Giriş yaparak, siz de kendi paylaşımlarınızı rahatça yapabilirsiniz. Sözlüğün kalitesinden ödün verilmeden, sizlere yüksek standartta bir hizmet sunulmuştur.

Eski Defterlerin Kalitesi Yazarlarından Geliyor…

Çok sayıda yazarı olan online sözlük, argoya yer vermeden tamamen samimi paylaşımlar içeriyor. Kuralların yığınla olmadığı, ancak başkalarını da rahatsız etmeden yer alabileceğiniz şekilde oluşturulmuştur. Peki, kaliteli sözlük standardı nasıl sağlandı? Bakıldığında yazarlar, yöneticiler, moderatörler konusunda en iyi sonucun alındığı sözlük olduğu görülür. Çünkü aralarında mesleki anlamda kendisini yetiştirmiş, bu alanda çok fazla deneyimi olan kişiler yer alıyor. Bu sayede sözlükte yazmak, bir şey paylaşmak çok daha keyifli ve kaliteli oluyor. Yönetici seçimi, yazarların tercihi ile kaliteli bir platform olması sağlanmıştır. Siz de giriş yaparak inceleyebilirsiniz.

Sözlükte küfürlü paylaşımlar, argo sözcükler yok!

Küfürlü paylaşımların olmaması hem her paylaşımın öne çıkması hem de kimsenin rahatsız olmadan okuma yapması açısından önemlidir. Eski Defterler sözlük kuralları her zaman kimsenin özgürlüğünü kısıtlamadan bir hizmet sunmayı hedefler. Bunun için de kişilerin sözlükte hiçbir şekilde argo kelimelere yer vermeden paylaşımda bulunması memnun edicidir. Kaliteli paylaşımlar olmasını sağlamak açısından, kişilerin üslubuna da dikkat etmesi gerekiyor. Küfürlü paylaşım ve argo sözcüklere hiçbir şeklide yer verilmiyor. Kurallara uyulmaması durumunda hemen yazarların uyarılması sağlanıyor olduğundan, bu kalitenin de bu şekilde devam etmesi bekleniyor.

Yöneticilerin edindiği misyon sayesinde, Eski Defterler kalitesi kalıcı olacak.

Avukat, doktor, araştırma görevlisi ve mimar gibi meslek sahibi olan kişilerin aktif olarak yer aldığı sözlükte, kurallara riayet edilmesi için belirlenen yöneticiler var. Hem hedeflenen kitle hem de aktif olan kitle sözlük içinde belli bir seviyede paylaşımlar yaptığından bu kalitenin kalıcı olması sağlanacak. Kişilerin paylaşımları konusunda kimsenin rahatsızlık duymadığı, okumaktan keyif aldığınız bir platformda yazar olarak yerinizi almış olacaksınız. Siz de aynı kurallar çerçevesinde paylaşımlarınızı yaparak aktif olabilirsiniz.

Eski Defter Yazarı Olmak İster misiniz?

Kalitesini kanıtlamış olan bu sözlükte siz de yer almak ister misiniz? Güncel paylaşımlar yapmanız için oluşturulan bu sözlük, gelecekten günümüze bir iz taşıyacak. Elbette yazar olarak yer almanız halinde siz de paylaşımlarınızı kurallara uygun bir çerçevede yapacaksınız. Güncel paylaşımlar, deneyim ve tecrübelerin paylaşılması, bir konu hakkında doğru bilinen yanlışın açıklanması gibi aklınıza gelebilecek her türlü paylaşım olabilir. Sözlük yazarları başlık seçimi konusunda özgür olacaktır. Bu sayede aklınızda olan bambaşka bir konu için de sözlükte yerinizi almanız mümkün olabilir. Hem bunu göz önünde bulundurup hem de kalitesinden de emin olduğunuz bir platformda yerinizi almanız çok doğru bir karar olacak.

18+ yaş sınırı…

Kaliteli bir platform olmak, fikirlerin önemseniyor olması, yapılacak paylaşımlarda niteliğin düşmemesi açısından yaş sınırlaması getirilmiştir. Yazarların +18 yaş sınırlamasına uyması durumunda yazarlık başvurusu yapması sağlanır. Yaş sınırı dışında, sizlerin cinsiyeti ya da yaşadığınız şehir gibi kişisel durumlar önemsenmez. Tamamen özgür olacağınız bir sözlük olması açısından, sadece kaliteli bir ortamda olması gereken kriterlere bakılır. Bunun sağlanması halinde ise herhangi bir sorun çıkmadan paylaşımlarınızı yapabileceksiniz.

Başvuru için yazar ol botonu üzerinden işlem yapabilirsiniz. Üye ol, üyelik gibi sayfalardan direkt olarak yazar olabileceğiniz seçenekler verilecektir. Tüm bunların göz önünde bulundurulması durumunda, siz de kalitesinden ödün verilmeyen bir ortamda aktif olarak paylaşımlarda bulunabileceksiniz.

Uzun süre onaylar beklemeden siz de yazar olabilirsiniz…

Eski Defterler Yazarları Geleceğin Anı Defterini Oluşturuyor

Siz de anı defterinde bir parça yer alabilirsiniz. Elbette geleceğin anı defteri, günümüzden paylaşımları barındırır. Ancak geçmişte konuşulan ve sizin merak ettiğiniz konular hakkında da başlık açabilirsiniz. Tamamen sizin belirlemiş olduğunuz başlıkların yer alması sağlanacaktır.

Görsel paylaşımlar yaparak anı defterinde siz de yer alabilirsiniz…

Platform görsel paylaşımlar için de uygundur.

Dilerseniz tamamen paylaşılan bir görsel hakkında yorum almak adına da başlığınızı açabilirsiniz. Sözlük için belirlenen kayıt koşulları uygun olacaktır. Sizin rahat bir şekilde paylaşımlarınızı yapacağınız ve yıllar sonra baktığınızda dahi keyif alarak okuyabileceğiniz şekilde tutulur. Defter tutmanın, günlük tutmanın en güzel karşılığı 2020 sözlük anlayışıdır. En iyi sözlük olmasının yazar kalitesi, yönetici meslek grubu ile yakından ilgisi olduğunu söylemek mümkün.

Niteliğinden ödün vermeyen özgür yazar platformu Eski Defterler yazarlarını bekliyor.

http://eskidefterler.com/uye/kayit


dorukisrak
Başlık çok güzel olmuş. Bende günlük hayatın stresinden sıkılanlardanım. İnsan biraz sohbet etmek, tartışmak ve bir şeyler öğrenmek istiyor ama bunu neden böyle muzip başlıklar ile eğlenceli hale getirmeyelim değil mi ? 😇
sessizlik
Ne Doktorlar Ne Mühendisler İstedi, yine de Eski Defterler'de sözlük yazarı oldum demek isteyen herkes için yazar başvurusu yapılabilir.
Hemen siz de Eski Defterler yazar başvurusu yaparak sitede yerinizi alabilirsiniz. Sözlük platformları arasında kalitesi ile söz edilen sözlük, farklı mesleklerden pek çok yazarı ile aktif paylaşımlara devam ediyor. Her konu hakkında bilgi almak, farklı alanlarda deneyimlerini paylaşan yazarlar sayesinde dilediğiniz bilgiye erişme konusunda özgür olacaksınız. Değerlendirip, tamamen istediğiniz gibi bir platformda yerinizi alabilirsiniz.
Eski Defterler Yazarları
Nitelikli bir ortamda, kurallar çerçevesinde ve özgürlük kısıtlanmadan paylaşımların yapılması sağlanıyor. Memnun kalacağınız bir ortam olduğundan, dilediğiniz gibi paylaşımları gerçekleştirip, dilediğiniz konuda da okuma yapabilirsiniz. Yazarlar paylaşımlarını istediği başlık ile yapabilir. Tek dikkat etmeniz gerekeni, daha önce açılmış olan başlıkları açmamak. Bunun için arama motorunu kullanarak, başlıklar konusunda hemen bilgi alabilirsiniz.
Eski Defterler Doktor Sözlük Yazarları;
Sözlük yazarları arasında yer alan doktorlar, gündeme dair paylaşımlar yapıyor. Gündem dışında, elbette kendi deneyimlerini de paylaşarak aslında pek çok kişinin bu alanda bilgi edinmesini de sağlıyor. Siz de bu deneyimleri okumak, öğrenmek, yorum yapmak isterseniz hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.
Eski Defterler Mühendis Sözlük Yazarları;
Sözlük yazarı olan çok sayıda mühendis, aynı zamanda mesleki deneyimlerini de paylaşıyor. Sözlük yazarı olmak son derece keyifli olduğundan, hem okuyucu olmak hem de paylaşım yapmak onlar için de bir fırsat. Deneyimlerini paylaşan mühendisler için siz de hemen giriş yaparak o deneyimleri okuyabilirsiniz.
Eski Defterler Avukat Sözlük Yazarları;
Avukat olan sözlük yazarları da paylaşımlarını yaparak sözlüğün zenginleşmesini sağlamıştır. Paylaşımların hızlı bir şekilde gerçekleşmesi, farklı konularda farklı mesleklerden görüşlerin alınması herkes için avantaj olacak. Hem yazar olmak hem de okuyucu olmak son derece avantajlıdır. Giriş yaparak siz de konulara göre okuma yapabilirsiniz.
Eski Defterler Konuları
Geçmişten günümüze pek çok konu, detaylandırılır. Eski Defterler konu başlıkları kapsamında hareket ederek, siz de ilgi duyduğunuz bir konu üzerinden paylaşım yapabilir ya da okuyucu olabilirsiniz. Konuları en iyi şekilde inceleme fırsatınız olacağından, başlıklar üzerinden detaylara bakabilir, yorum yapabilirsiniz. Paylaşımlar, yorumlar ve çok daha fazlası ile dilediğiniz gibi sitede yerinizi alabilirsiniz.
Güncel konular;
Paylaşımlar güncel konular üzerinden olabilir. Güncel paylaşımlar üzerinden dilediğiniz gibi yorumlarınızı yapabilirsiniz. Konuları farklı bir bakış açısı ile öğrenmek çok daha avantajlı olacak. Siz de giriş yaparak, tamamen dilediğiniz gibi paylaşımda bulunabileceğiniz ve konulara değişik bakış açılardan yaklaşacağınız şekilde hareket edebilirsiniz.
Geçmiş konular;
Gerçekleri öğrenmeye hazır mısınız? Sözlük yazarları tamamen geçmişte yaşanan konular için de detaylı paylaşımlar yapabilir. Farklı yazarların yorumunu alabilir. Bu hususta dilediğiniz gibi bilgi edinme imkanınız olduğunu da göreceksiniz. Hem avantajlı bilgiler elde etmek hem de doğruları öğrenmek açısından sitede okuyucu olmak da büyük bir avantaj.
Eski Defterler Yazarı Olabilirsin
Yazar olmak için yapmanız gereken hemen başvuru işlemlerinin gerçekleşmesini sağlamak. Başvuru için resmi internet sitesi üzerinden hareket edebilirsiniz. Yazar olarak yerinizi alabileceğiniz sözlük, yaş sınırlaması dışında bir şart sunmadan yazar olarak sitede yer almanızı sağlıyor. Hemen siz de başvurunuzu yapabilir, sorunsuz bir şekilde paylaşımlara başlayabilirsiniz. Yazar olmanın en keyifli yanı, Eski Defterler gibi özgür bir platformda yer almak olacak. Ayrıca farklı yazarlar ile kaliteli konular, nitelikli sohbetler memnun kalacağınız bir ortam olmasını da sağlayacak. Sözlük yazarı olmak için siz de hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. İşleme alınacaktır.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun