twitter x yakında da tarih olur

eski defterler
Twitter X Oldu Yakında Tarih Olur Mu sorusu başta olmak üzere bu gibi soruların sıklıkla gündeme geldiği yakın zamanda sıklıkla görülmektedir. Twitter'ın CEO'su Elon Musk son zamanlarda gündemi epey değiştiren bir bildiri yayınladığı görülmektedir. Bu bildiride Twitter'ın isminin ve logosunun değişeceği görülmektedir. Yeni konu olan ve gündemi yakından ilgilendiren bu konu hakkında tüm detaylar Elon Musk'ın özel hesabından aktarılmaktadır ve yer almaktadır.

Kuşlara veda etmek ifadesini dile getiren Elon Musk yenilikler hakkında yaptığı açıklama ile sosyal medya platformlarında gündem haline geldiği görüntülenmektedir. Elon Musk'ın yapmaya karar verdiği bu değişiklik hakkında pek çok farklı bakış açısının olduğu görülmektedir.
Konuya ilişkin bilgilerini halen devam ettiren Musk Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündemi sarsan haberi doğrulamaktadır. Gündemi yeni tartışma konusu olan Twitter x oldu yakında tarih olur mu sorusu hala sıcaklığını korumaktadır. Tıpkı bu soru gibi Twitter'ın üzerine gelecek olan köklü değişiklikler hakkında da çok fazla soru akıllara getirilmekte ve sorulmaktadır.

Twitter'ın gidip yerine x gelmesi konusunu gündeme gelmesi ünlü milyarder aynı zamanda iş adamı olan Elon Musk'ın fikrinin olduğu görülmektedir. Elon Musk'ın özel olarak ilgilendiği bu köklü değişikliklerin detayları yine Elon Musk tarafından öğrenilmektedir.
44 milyarlık bir işe imza atan Elon Musk yaptığı her paylaşımda gündemi daha bir derinden sarsmaktadır. Köklü değişim sinyallerini daha çok önceden veren Musk, beklenen tarihin çok yakın olduğunu belirtmektedir. Her geçen gün Elon Musk'ın yapacağı köklü değişiklikler hakkında pek çok fikir ortaya atılmaktadır.

Twitter Değişti Mi?

Twitter değişti mi sorusuna herkes bir yanıt bulmaya çalışmaktadır. Konuyla alakalı sürekli olarak üretilen sorulara herkes bir cevap bulmaya çalışmaktadır. Konuya ilişkin gelen bir bilgiye göre artık Twitter'ın eski alan adının değişip x.com olacağı bilinmekte ve gündem konusu olmaktadır. Aynı şekilde sadece alan adının değil simgesinin de değişecek olması meraklı gözleri uygulama üzerine toplamaktadır.

Her gün milyonlarca twit atılan ve paylaşımlarda bulunulan sosyal medya platformunun köklü değişiklikleri pek çok kişiyi heyecanlandırmakta ve meraklandırmaktadır.
Elon Musk Twitter'ı satın aldıktan kısa bir süre sonra yapmış olduğu değişiklikler ile uygulamaya farklı bir boyut kazandırdığını söylemek mümkündür. Konuya ilişkin en dikkat çeken ayrıntının hesap kullanıcılarına tweet görüntüleme limiti koyulması olduğu görülmektedir. Aynı şekilde tanınmış olan kişi ve kurumların var olan hesaplarına uygulanmış hesap statüsünün paralı hale getirildiği görülmektedir.

Twitter'da gündem olan ve hala konuşulmaya devam eden güncel konu Twitter'ın artık basit bir uygulamadan çok daha fazla olduğudur. Her şeyin yeniden dizayn edilecek olması gündemi hareketlendiren bir unsur haline gelmektedir.

Konuya ilişkin artık Twitter uygulamasının tarihe karışması yakındır gibi ifadeler ile kullanıcılar tüm dikkatlerini Elon Musk ve yaptığı paylaşımlara yönlendirmektedir. Elon Musk'ın yeni profil fotoğrafının Twitter'ın yeni logosu ile değiştirilmiş olması gündem haline geldiği görülmektedir. Yeni X markasının detaylarını her gün veren Elon Musk yapmış olduğu köklü değişiklikler ile adını her yerde hala duyurmaktadır.

Yapılan bu çalışmalar dahilinde sürecin hızla ilerlediğini belirtmek gerekmektedir. Twitter'ın artık çok kısa sürede tarih olacağı konuşulmaktadır. Twitter hesabı kullananları yakından ilgilendiren ve sürekli olarak gündemde kalmayı başaran bu konu insanların daha fazla sosyalleşmesini sağlamak amacıyla değiştirildiği ön görülmektedir. Herkesin merak ettiği ve üzerinde farklı düşünceler ürettiği bu konu hakkında tüm detaylar için gözlerin Elon Musk'a çevrildiği görülmektedir.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun