exxen kartınız ile tl işlemi yapılamaz

dorukisrak
Arkadaşlar exxen bugüne özel spor paketleri dahil ücretsiz 14 gün deneme vermiş. Galatasaray maçı dahil izleyebiliyoruz uefa kupasındaki. Çok kral kampanya oldu maç günü ama üye olamıyorum “ Exxen başarısız- kartınız ile TL işlemi yapılamaz” diye hata veriyor. Ne yapmam lazım acaba? Kartta 1 tl para olmalı diyor varda 1 tl ama anlamadım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
celikci
Karttan 1 tl çekiyor ama onla alakası yok yani kartta 1 yada 5 tl de olsa bu hatayı alırsınız yinede. Sorun bakiye ile ilgili değil aslında bende şansa çözdüm. Exxen banka kartı kabul etmiyor Diye düşündüm ama yinede başka kartla deneyince yinede Exxen kartınız ile TL işlemi yapılamaz hatası verdi. Nasıl çözdüm peki? Tesadüfen kart numarasının başında ve aralarda boşluk bırakılmıştı o boşlukları silince düzeldi. Yani kart numaranızı banka uygulamasından copy paste yaparsanız boşluklı geliyor. Yapmayın öyle eğer boşluk varsa 4 karakterde bir vb silin aradaki boşlukları sorunu böyle çözdüm ben.

Bu şekilde yapınca ortada imleç döndü ve sonraki sayfaya attı üyeliğim başladı. Fener maçının sonunu ücretsiz izledim bende.

nobita
Kampanya varmış dediler geldik 🤣 oh be exxen den bekliyordum böyle bir atılım. En son bayramda sanırım ücretsizdi ama o zaman maç yayını falan da yoktu sarmadı. Şimdi uefa maçları varken ilaç gibi geldi ücretsiz maç keyfi yaşıyoruz şükür. Takılma ve donma ile maçı katletmeyeceğiz 😇

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun