hazar ergüçlü

farmasiyen
kuzey güney'in simay'ı, medcezir'in eylül'ü, alev alev'in çiçek'i. bu aralar onur ünlü ile verdiği aşk pozları onu gündem konusu hâline getirmiştir. yönetmen onur ile oyuncu hazar'ın pozu beğeni yağmuruna tutulurken -dost acı söyler- içimden bir ses; 'hıııh, çekilin çekilin; nasıl olsa birkaç gün sonra sıkılıp oyundan çekileceksiniz.' demektedir. çünkü ayrılmak -istisnâlar hariç- tüm ünlü çiftlerin aşklarında kaçınılmaz sondur. fakat birlikte olsalar da, kanlı-bıçaklı olsalar da kazançlı çıkan hep magazin programcıları olmaktadır. zira onlar, bırakın ilişkileri; ünlüleden birinin ayakkabı bağı kopsa bunu bile çok önemli bir olaymış gibi lanse etmeyi başararak gündem oluşturabilmektedir. her neyse, hazar ergüçlü ile manitasının (!) beraber yer aldıkları o fotoğraf karesi acaba neden, nasıl bir anda popüler oldu bilinmez fakat madem söz sözü açmaktadır; öyleyse hazar ergüçlü ile ilgili biraz bilgi vermek îcâp etmiştir. kendisi profesyonel oyunculuğa Gölgeler ve Suretler isimli filmle giriş yapmıştır. takvimler 2011 yılının 7 eylül'ünü gösterdiğinde kuzey güney dizisinde seyirci karşısına çıkmaya başlamış; önce kuzey'i hamileyim diye kandırmış, sonra ferhat bunun başına belâ olmuş, neler neler etmiştir. medcezir'de ise zengin ve saf çocuk mert'in tek aşkı olan sosyete güzeli eylül karakteriyle özellikle ergen kesimin gönlüne taht kurmuş, mira'nın en iyi arkadaşı unvanıyla can ciğer kuzu sarma sahneler çekmişlerdir. bir ara atv'de analar ve anneler dizisiyle ekranlara gelerek 'kader' isimli bir karakteri canlandırsa da hazin son o dizinin de başına gelmiş, kısa sürede final yapınca bizim hazar, o rolüne vedâ etmek zorunda kalmıştır.

ama hayır, durmak yok demiş; 2016 yılında star tv'deki yüksek sosyete dizisiyle kaldığı yerden devam etmiş, evlerimize 'cansu' olarak konuk olmuştur. sonra hayat sırları dizisinde seher kuzgun'u oynamış, en kötü netflix yapımları arasında başı çeken Hakan: Muhafız'da ise 4 sezon boyunca 'zeynep' karakteriyle bize hitap etmiştir. blu tv'deki Dudullu Postası'nda melis karakteriyle başrolde yer almış, şimdi ise alev alev dizisinde 'çiçek' karakteriyle boy göstermektedir.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol