ikinci el araba

acikelli
Ne kadar zormuş yahu ikinci el araba almak arkadaş. Baktıkça kafam daha çok karışıyor. Bir akıl verin arkadaşlar. Şunu öğrendim ki kafanda belli bir model olacak ve o modele yoğunluk vereceksin. Modele karar verdikten sonra bütçene göre arayacaksın o aralıkta arabaları ve istediğin temizlikte bulursan görüşeceksin. Çok garip ilanlar var hasar kaydı 500 tl diyor arıyorsun kayıtsızda şu kadar hasarı var diyor. İnsanlar bir garip yani. İlanda açıkça yazsan şunu sanki ne olacak. Kendi vaktini de çalıyor benim vaktimi de. Birde plakadan hasa sorgulama var 11 tl gidiyor her sorgulama yapmada. İyi para valla bu gidişle ayda 300 tl ayıracağız sanırım plaka sorgulamaya günde bir araç sorgulasan.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun