istanbul sözleşmesi yaşatır

dentist
İstanbul Sözleşmesi yaşatır. Sözleşmenin tek amacı şiddete uğrayanı şiddete karşı korumak olduğunu savunan kadın dernekleri İstanbul sözleşmesini bulandırmak isteyenler var diyerek her platformda tepkilerini ortaya koyuyorlar.
eski defterler eski defterler
Sadece bir ekleme- maalesef mağdur olan erkekler de bulunuyor ve 6284 aile/şiddete karşı koruma kanunu kapsamında koruma kararı için başvuruda bulunmak durumunda kalabiliyor. Şiddetin her türlüsüne hayır!
dentist dentist
Şiddetin cinsiyeti olmaz.Her türüne karşı olmak İnsan olmanın en önemli vasfıdır bence.
dentist dentist
Kadına yönelik şiddetin neden artığı artık sorgulanmalıdır.Toplimbilimciler,psikologlar,sosyologlar konuşmalıdır.Bu sadece kadın derneklerinin sahip çıkacağı bir olay değildir.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol