istanbul'da beklenen kar yağışı başladı

danisman
İstanbul'un bazı noktalarında kar yağışı başladı. Küresel ısınmaya bağlı olarak iklimde de değişimler meydana gelmeye başladı. Buna bağlı olarak da yağışlarda ki azalma, zamanla insanlık ve diğer canlı türleri için tehdit oluşturmaya basladi. Çünkü yağışların azalması ve bazı yerlerde hiç olamaması demek, kuraklık demek,kıtlık demektir. O yüzden ekosistemimizi ve dolayısıyla iklimimizi olumsuz etkileyecek tüm durumlardan sakınmamız gerekir. Kar ve yağış demek havanın ve doğanın kir ve salgın hastalıklardan korunmak demektir ve dahası tüm börtü böcek ve canlı varlığın devamı için nimet demektir.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun