italya'da esrarın yasalaştırılması

danisman
Bu tamamen ülkelerin sürdürdükleri politika ve tabii sahip olduklari kültürler gereği atılan adımlardır. Doğrudur. Birçok devlette bağımlı sayısı fazla olunca kaçak göcek bir yaşam bicimindense, herkesin rahat rahat takılabilecek ortamlar hazırlanıyor. Bu dogru müdür? Kesinlikle toplumsal bir krizdir bana göre. Tasvip ettiğim bir durum değildir, olamaz. Bu kararla ülkeler resmen ahlaki ve insani boyuttan iflasın bayrağını çekiyorlar ama farkında degildir. Unutmayalım ki her şey maddiyat değildir. Manevi değerlerimiz de çok önemlidir. İnsan olmak ve insanca yaşamak gibi. Çünkü maddeyi kötüye kullananların üzgünüm ki vahşi bir hayvandan farkı yoktur.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun