kişisel psikoloji

rekt
kaçıp kurtulamadığım kısır bir döngü var, üstesinden gelebilecek miyim diye düşündüğümde her defasında beni alaşağı ettiği gerçeğini bir türlü hazmedemiyorum. sanırım insanın en aciz kaldığı durum bu olsa gerek. kendi psikolojinle baş edebilmek! ben beceremiyorum. hani bir arkadaşın bir durum yaşar ve bir akıl verilecekse o aklı en iyi sen verirsin ama konu kendi psikolojin olduğunda kısır döndü. sahiden nasıl düzelecek bu kafa? dinecek mi soruların şiddeti? hayır, hiç olmasın demiyorum, en azından bu kadar seri atışlara hazırlıklı değilim. sakince, usul usul geliversin belki baş ederim ama bu kadarına ben hiç hazırlıklı değilim.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun