kız kardeş

danisman
Kardeş demek, bir elmanın yarısı demek. Söz konusu bu kardeş kız ise hele ki, yeri geldiği zaman anne, yeri geldiğinde abla, yeri geldiğinde doğurganlık özelliği sayesinde de aslında, insanlığın geleceğinin teminatıdır. Ailedeki konumuna geldiğimizde ise, dert otağımız, sırdaşımız; yeri geldiğinde annemizle bile paylaşamadığımız çoğu özelimizi gönül rahatlığıyla paylaştığımız insan. Bir kız kardeşi anlatmak için sözcükler yetmez bana göre. Öyle ki çoğu kez annemden bile kendime yakın hissettiğim kız kardeşlerim için ne yazsam yetmez. Tam anlamıyla bana göre kız kardeş demek, sığındığım tek liman demek. İyi ki varsınız, iyi ki kardeşiz. Allah'ım hayırlı güzel ömürler nasip etsin insaAllah.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun