okul yolları

danisman
TRT belgesel diye bir kanal var, izler misiniz hiç bilmiyorum ama ben vakit buldukça izlemeye özen gösteririm. Çünkü çok güzel bilgiler sunuyor bizlere her konuda, bizim disimizdakileri de tanımak ve anlamak için çok güzel hazirlanmis bir program ve adından da anlaşıldığı gibi bir belgesel. Okul yolları adındaki kısa programda, dünyanın dört bir yanından okul okumaya çalışan zor koşullardaki ilkokul öğrencilerinin okul yollarındaki mücadelelerini konu alır. Her izlediğimde ayrı bir heyecana kapılır, kendileri ufacık ama mücadeleleri büyük olan bu sevimli öğrencileri hayran hayran izlerim. Allah'ım, onlar ve onlarla ayni durumundaki diğer öğrencilerimize de yardımcı olsun insaAllah.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun