eski defterler whatsapp ve telegram'da

eski defterler
EskiDefterler.com WhatsApp ve Telegram'da!

WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/CFkRc8CmKFv4SpLroq7hbx

Telegram: https://t.me/eskidefterlercom

Sohbet: http://eskidefterler.com/chat* http://eskidefterler.com/eski-defterlere-yazin-herkes-dogru-ile-yanlisi-bilsin--135

Paylaşıma sunulan tüm içerikten 5651 sayılı kanun'un 8 ve t.c.k'nın 125. maddesine göre paylaşımı yapanın kendisi sorumludur. 
farmasiyen
İlk hayırlı olsun entrysini yazmaktan gurur duyduğum başlıktır. Eski Defterler'in iletişimi güçlü bir platform olduğunu kanıtlar niteliktedir. Yazarları sevindiren bu gelişme, Eski Defterler'in her zaman aktif kalmasına büyük katkıda bulunacaktır. Gerçi (bkz: pınar gültekin) olayı daha çok tazeyken sevincimiz de buruk kalmaktadır.
tesetabi
Aslında burada tartışmak varken neden telegram ve whatsapp grubu kurulmuş anlam veremedim ilk başta ama sonra düşününce site ile ilgili gördüğümüz öneri, şikayet yada üyeler hakkında, rahatsız olduğumuz entryler hakkında bildirim yapılabilir bu kanallardan. Yönetime kolay ulaşılabilir olmak şık olmuş başka sitelerde göremezsiniz bu kadar ilgi ve alakayı.
proboss
Telegram son zamanda çok fazla adını duyurdu. Ben whatsapp ile aynı şey sanıyordum ve whatsapp varken ne gerek varki diye düşünüyordum. Lakin içine girince bambaşka birşey başardıklarını gördüm. En başta üye sınırı olmayan kanal ve gruplar bir sosyal medya sitesi hatta özel twitter kanalları gibi birşey olmuş. Son dakika haberleri ve benzer kanallar da çok işe yarıyor.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun