confessions

ahmetbeyler

1. nesil okur yazar - müddet-i tahsiliye - okur yazar -

  1. toplam entry 109
  2. takipçi 1
  3. puan 4198

23 nisan

ahmetbeyler
Bizde geleneksel hale gelen pandemi dönemi cam süslememize devam ettik geçen yıl olduğu gibi. Ama malum yasaklar yüzünden doğru dürüst birşey de alamadım iş çıkışı kapalı her yer. Evdeki küçük bayraklar ve Atatürk resimleri ile süsledik çocuk odamızın camını. Çocukları sevindirelim elimizden geldiğince bugün onların günü.

kukuli

ahmetbeyler
Sabahları izlediğimiz çizgi film. Çocuklar bayılıyor. Ama haklılar gerçekten çok güzel görüntüler renkler dikkat çekici. Ayrıca müzikler özenle ayarlanmış. Çizgi film dışında muzimlrrt eğitici. Mesela ben oğluma tuvalet eğitiminde hep bu çizgi dizinin müziğini açtım hakikaten etkili oldu.

haftasonu havası

ahmetbeyler
Havalar bir sıcak bir soğuk insan ne giyeceğini şaşırıyor. Her sabah kalkıp bakıyorum hava durumuna evden çıkmadan acaba bugün hava nasıl olacak diye. Zaten hasta olmaktan hatta hasta olmayı bırak toplum içinde öksürmekten korkar olduk. Dikkat etmek gerekiyor havalara.

tavşan adası

ahmetbeyler


Tavşan Adası ve çevresi Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile koruma alanı ilan edilmiş arkadaşlar. Büyük ada diye bilinen meşhur adanın 2 km uzaklığındaki tavşan adası aynı zamanda balıkçı adası diye de biliniyor. Eni boyu 90 metre ama bildiğin ada yani marmara denizinde. Acaba ne olacak da koruma alanı ilan edildi merak ettim şimdi. Aklıma geleni de söylemek istemiyorum 😇

yemeksepeti'nde 21.504.083 kişinin etkilendiği siber saldırı

ahmetbeyler
Bence dünyada güvenilir hiçbir online alışveriş sitesi yok. Bu bağlamda arkadaşlar sanal kart ile alışveriş yapmayı ihmal etmeyin. Milsa pep kart kullanıyorum her alışverişte kendini yenileyen sanal kart numarası var. Kesinlikle mükemmel. Sizin bankanızda bu özellik yoksada manuel olarak sanal kartı kapattırıp farklı birtane açabilirsiniz. Devir online alışveriş devri ama güvenlik ihmali yaparsanız sonra 3D güvenlik vb. tedbirler olmayan sitelerden alışveriş yaparlar kartınızla mağdur olursunuz. İşinizi şansa bırakmayın arkadaşlar.

doğduğun ev kaderindir sadi

ahmetbeyler
Bayıldım bende ya dizide görünce. Genelde yabancı dizilerde görürdük sevdiğimiz bir dizinin oyuncusu aynı karakter olarak başka diziye konuk oyuncu oluyor. Bence çok güzel bir görüntü kırmızı oda dizisindeki sadi karakterinin doğduğun ev kaderindir dizisinde de aynı karakter ile yer alması. Daha sık olsa keşke bu tarz karakter transferleri, tek kelime ile bayıldım. İzlemediğim diziyi oturdum izledim sırf diğer diziden sevdiğim bir karakter var diye. Erkan Petekkaya'da rolün hakkını iyi veriyor "Delikanlı Sadi" karakterinin.
0 /

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun