confessions

angela3

1. nesil yazar - müddet-i tahsiliye - yazar -

  1. toplam entry 36
  2. takipçi 2
  3. puan 1109

#mavi balina

angela3
Çocukları hayattan koparan bir oyun. Oyunda oynayan çocukların bazıları ölmüştür. Oyunda bilgisayardan konut verilerek bazı şeylerin yapılması isteniyor. Bunları yapmayan çocuk ailesiyle tehdit ediliyor. Bunlara dayanamayan çocuk intihar ediyor yada kendini yaralıyor. Çocuklarımızı bu tür oyunlardan uzak tutmalıyız.

işkur

angela3
İş imkanı sağlayan bir kurum. İşverenleri ve işsizleri bir araya getiriyor. İşkur bünyesinde pek çok kurum işçi arıyor. Tek yapmanız gerekn işkur kayıt olmak ve işverenleri sorgulatmak.

maske-mesafe-temizlik

angela3
Korona rüse karşı alınan önlemler. Fakat ben bunların pek etkili olduğunu düşünmüyorum. Daha başka yöntemlerle tedbir almamız gerekiyor. Koronavirüs çok bulaşıcı bir virüs bir el yıkamayla yada temizlikle önlem alınabileceğini düşünmüyorum.

neden çin aşısı

angela3
Virüsü yayan Çin...
Aşısız virüsü yenen Çin....
Aşıyı satan yine Çin...


Peki biz neden Çin aşısını alıyoruz?
Bakan koca Çin aşısının üretim yönteminde dolayı daha güvenli olduğunu söyledi. Çin aşısı inaktif yöntemle üretildiği için daha güvenliymiş.

balon balığına destekleme

angela3
Balon balığı avcılığını teşvik etmek için devlet balon balığı avlayanlara kuyruk başı 5 TL verecek. Bu amaçla zararlı balon balıkları bir nebze diğer balıklara zarar vermeyecek. Zararlı balon balıkları yakalayanlar teknelerinde sızdırmaz poşet ve eldiven bulundurması zorunlu.
0 /

hoş geldiniz, bilginizle eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol