confessions

asx40

1. nesil eli kalem tutan - müddet-i tahsiliye - eli kalem tutan

  1. toplam entry 11
  2. takipçi 1
  3. puan 1096

turkovak

asx40
Cahilce gelebilir ama ben Türk hekimleri ve bilim adamlarına kendimi emanet etmek istiyorum o yüzden Turkovac aşını bekliyordum. Faz 3 çalışmasında da gönüllü oldum. İnşallah tez zamanda bu illet biter. Bu arada Sağlık Bakanlığının koronavirüsle ile mücadele kapsamında sağlık çalışanlarına getirdiği istifa yasağı 1 Temmuz'da kalkıyormuş. Bayağı yoruldular şu iki yılda Allah hepsinden razı olsun. https://www.samsungazetesi.com/saglik-calisanlarina-yasak-kalkiyortarih-belli-oldu-15579/

azizler

asx40
Bu kadroya göre gerçekten absürt bir film olmuş, anlamakta gerçekten zorluk çektim. Haluk Bilginer'in 9 kere leyladan sonra izlediğim en alakasız filmi.
Filmin konusu spoiler vermeden söylemem gerekirse; yalnızlığın farklı varyanslarını anlatıyor diyebiliriz.

gear race 3d

asx40
Samsun'da Türk girişimcilerin geliştirdiği mobil oyun dünyada 10 milyon kez indirilen Gear Race 3D isimli mobil video oyunu; araba yarışı konsepti, tekniği ve tasarımıyla oldukça önemli bir başarı yakalayarak başta Amerika ve Avrupa olmak üzere 170 ülkede ilk 3'e girmeyi başarmış. Gururlandık.

https://www.samsungazetesi.com/samsun/samsun-da-yaptilar-amerika-da-ilk-siraya-oturdu-h1409630.html

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun