confessions

celikci

1. nesil Yazar - bin-yazar - Yazar -

  1. toplam entry 20
  2. takipçi 0
  3. puan 472

şeytan kayalıkları

celikci

Sivas'ta yer alan şeytan kayalıklarına halk korktuğu için bu ismi vermiş. Sel suları ve Erezyonla oluşan bu harika doğal oluşum fotoğrafçıların ve öğrencilerin uğrak noktası. Çok yakında turizme kazandırmaya yönelikte çalışmalar yapılıyormuş ne diyelim hayırlısı olur inşallah güzel mekan vesselam.

asya kaplan sivrisineği

celikci
Çok feci bir sinek ya adamı mahvediyor ısırınca. Ev tarafında yok bizimde iş yerinde sigara içmeye korkar oldum. Sigara içme alanında yakalıyor inmem ile çıkmam 5 dakika o arada ısırıyor mübarek. Yahu dumandan kaçar derler arılar için sinekler için ama işe yaramıyor bu nasıl bir sinekse.

intihar girişimi fsm trafiğini felç etti

celikci
Köprüye çıkan insan atlar gibi geliyor bana. Tabiki Allah düşürmesin kimseyi bu duruma ama yani amaç dikkat çekmek mi. Yoksa oraya çıkınca cesaret mi edemiyorlar. Yani çıkıp bir saat boyunca orada durmak nedir. Yapmayın etmeyin güzel kardeşim hayat çok güzel hiçbir sıkıntı için değmez. Allah dermansız dert vermesin.

rtük'ten akit tv ve netflix kararı

celikci
Rtük çok eleştiriliyor ama ben destekliyorum bu tarz yaptırımları. Netflix tamam çok güzel yapımlara imza atıyor ama kar amaçlı bir kuruluş olduğundan çok fazla lgtb içerik var. Hadi onları kabullendik diyelim ama çocuk istismarı olan videonun kabullenilmesi mümkün değil. Helal olsun rtük'e.

korona vefat sayıları artıyor

celikci
28/08/2020/ koronavirüs salgınında bugün hayatını kaybedenlerin sayısı 36 oldu. Özellikle son günlerde vefat sayılarının gizlendiğine yönelik iddiaların ardından bugün açıklanan rakamda artış görüldü. Ekonomik sebepler ve turistler gelmez endişesi ile rakamların gizlendiği iyi parti tarafından iddia edilmişti.

paok 3 - beşiktaş 1

celikci
25/08/2020/ Beşiktaş hem aynı siyah ve beyaz renkleri paylaştığı hemde aynı kartal sembolünü paylaştığı yunan temsilcisi Paok'a 3-1 mağlup oldu. Temsilcimiz yoluna Uefa kupası ön elemesinde devam edecek. Başakşehir ise şampiyonlar Ligindeki tek Türk takım olarak havuzdaki parayı tek başına kasaya koymuş oldu.

68 model anadol ilk günkü gibi

celikciZonguldak ilimize bağlı Kozlu ilçesinden Mustafa Sami Emral, 27 sene önce bir arkadaşından satın aldığı 1968 model "Anadol" aracına gözü gibi bakıyor. Torunlarına miras olarak gördüğü arabasına “süper star” ve “ilk aşkım” gibi lakaplarda takılmış. Tüm parçaları orijinal olan arabaya gözü gibi bakmış. Ne diyelim helal olsun geçmişine sahip çıkan ve geleceğine yani torunlarına miras bırakan adam gibi adam.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun