confessions

celikci

1. nesil yargıcı - tabib - yargıcı -

  1. toplam entry 130
  2. takipçi 2
  3. puan 6323

mısır ile dostluk

celikci
Meclis başkanı Mustafa Şentop Mısır ile 8 yıl sonra dostluk grubu kurularak ilişkilerin düzeltilmesine dair önemli açıklamalarda bulundu. Bu tür dostluk gruplarının parlamenter diplomasinin öncüsü olduğunu belirti.

sağanak yağmur geliyor

celikci
Özellikle böyle hava kapalı gibidir ama çamaşır asarsın sonrada 15 dk geçmeden sağanak bastırır ya. En çok o zaman can sıkıyor. Evde de kurutma imkanın yoksa yani asacak yer yoksa, ev küçükse en temizi bir kurutma makinesi almak. Ama oda bozuldu bizde işte bunun da adı sanırım yağmurdan kaçarken doluya tutulmak.

volkan konak

celikci


Star kanalında başlayan harika program. Kuzeyin oğlu Volkan konak tarafından sunuluyor. Diğer kanaldaki şarkılar seni söyler tutunca sanırım böyle nostaljik şarkılar şu pandemi döneminde tutuyor diye bir program yapmak istemiş star ama çok güzel bir seviyeye evrilmiş özlemişizde volkan konak abimizi tv de görmeyi. Ben şahsen çok beğendim konuklarda iyiydi tam bir karadeniz gecesi oldu.
0 /

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun