confessions

dorukisrak

1. nesil okur yazar - tabib - okur yazar

  1. toplam entry 124
  2. takipçi 0
  3. puan 5848

sıvı yağ

dorukisrak
Açıklanan verilere göre tüketicilerin en çok sorun yaşadığı ürün grubu sıvıyağ olmuş. Nasıl sorun yaşanmasın 5 lt sıvı yağ 96 TL. Yazık günah vallahi. Hadi alma nasıl yapcan yemeği. Mümkün değil. Bır patatesten bir soğandan bir yağdan vuruyorlar. Elimiz mahkum alcaz ya biliyorlar tabi.

tavuk dünyası

dorukisrak
Herkesin aklına lezzet gelirken benim aklıma fiyat gelmesi normalmidir bilmem ama ben bu konuda haklı olduğumu düşünmekteyim. Tavuk dünyası evet lezzetli olabilir kabul ama çok ta değil. Pahalı mı evet çünkü porsiyonlar çok ufak. Tavuk yemeği ağırlıkta olması gerekirken salata ve koca makarnalar ile dikdörtgen tabağı dolduruyorlar. Ve 30 40 dan aşağı karnı doyurmak mümkün değil.

aşı ikna ekipleri

dorukisrak
Bence kararları net olanlar vazgeçmez. Çünkü televizyonda herşey açık net anlaşılıyor. Gelen ekipler ekstra ne anlatcak ki millet ikna olcak. Ama umarım işe yarar ben bu süreçte sağlık alanında çalışan kimsenin boşa yorulmasından yana değilim.

tolstoy

dorukisrak
Onun dehasını ortaya koyan İtiraflar,Anna karannina,savaş ve barış eserleri.. Tolstoy gerçekçi edebiyatın devi. Ayrıca Lev Tolstoy Lenin'in en sevdiği yazarmiş. He birde şu ayrıntı çok ilginç İstanbul'un fethi sırasında amcası İstanbul büyükelçisi olduğundan bizim Yedikule zindanlarında kalmış.
0 /

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun