confessions

eskikitap

2. nesil eli kalem tutan - darülfünun - eli kalem tutan -

  1. toplam entry 4
  2. takipçi 1
  3. puan 712

beyond protocol

eskikitap
Uç cihaz iletişiminin simgeleştirilmesine yardımcı olmak için tasarlanmış blok zinciri protokolünün geliştiricisidir. Şirketin protokolü, düşük maliyetli ve cihazdan cihaza işlem için merkezi olmayan bir ağ oluşturarak, iş müşterilerinin değişmez işlem geçmişini saklamasını ve iş sözleşmelerini yürütmesini sağlayarak, nesnelerin sürekli değişen internet ortamında ölçeklendirmek için özel yan zincirleri birleştirir.

Beyond Protocol, Ocak 2018'de Silikon Vadisi merkezli teknoloji uzmanları tarafından dağıtılmış defter teknolojisi ve IoT'yi birleştirmenin patlayıcı gücünden yararlanmak için başlatıldı. Beyond Protocol, saldırıları ortadan kaldırır ve makineden makineye değer aktarımını kolaylaştırır.

neeksik.com

eskikitap
Güvenilir mi diye çok sorguladığım, en sonunda ne olabilir ki diye alışveriş yaptığım site. Tamamen tembelliğimden odama bir lambader alamamıştım. Denek ürün olarak beğendiğim bir lambaderi sipariş ettim. Gelen üründen oldukça memnunum, alışveriş yaparken de hiçbir sorun yaşamadım, kargoda da bir sorun yaşamadım. Oldukça kolay bir alışverişti.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun