confessions

greejin

1. nesil moderatör - alb-yazar - moderatör -

  1. toplam entry 32
  2. takipçi 2
  3. puan 689

15 ekim 2020 dsö'dan aşı açıklaması

greejin
Corona virüsü salgınına karşı birçok ülkede aşı ve ilaç denemeleri devam ederken, Dünya Sağlık Örgütü'nün üst düzey isimlerinden Soumya Swaminathan bir açıklama yaptı. Swaminathan, "Sağlıklı ve genç insanlar 2022'ye kadar bekleyebilir" dedi.

Aşının 2022'ye kadar gençlere uygulanmayacağını belirtiyorlar.
çok enteresan günlerden geçiyoruz çok.

Haber Linki: https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/corona-virusu-asisiyla-ilgili-en-net-tarih-2022ye-kadar-onlar-asi-olmayacak-6081690/

facebook ve twitter'ın joe biden haberine sansür uygulaması

greejin
Joe Biden'ın ortaklıklarını ve ukrayna baskılarını gün yüzüne çıkaran (bkz:New York Post)'a Facebook ve Twitter'ın sansür uygulaması ABD'yi karıştırdı.
Haberin içeriğini girelim:

ABD'de Kasım ayında yapılacak seçimler öncesinde taraflar bel altı vurmaya başladı… Sağ tandanslı bir yayın politikası izleyen ve Trump'ı destekleyen haberler yapan ABD'nin çok satan tabloid gazetelerinden New York Post, Demokratlar'ın adayı Joe Biden ile ilgili kapsamlı bir haber yayınladı.

Gazete, Biden'ın oğlu Hunter Biden'ın 2015 yılında Ukraynalı bir enerji firması olan Burisma'da görev almaya başladığını ortaya çıkardı. Şirket ile oğul Biden arasındaki yazışmaları ortaya çıkaran New York Post, Hunter Biden'ın şirketin yönetim kurulunda yer aldığını ve aylık 50.000 dolar maaş aldığını ortaya çıkardı.

İlk kez ortaya çıkan yazışmalarda o dönemde Başkan Yardımcısı olarak görev alan Joe Biden'ın Ukrayna'daki soruşturmayı yürüten başsavcıyı kovmaları için Ukrayna'ya baskı yaptığı ortaya çıktı. Yazışmalarda Biden'ın Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko ve dönemin Başbakanı Arseniy Yatsenyuk'a, başsavcı Viktor Şokin'in görevden alınması için baskı yaptığı belirtildi.

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/abdyi-sallayan-sansur-bideni-ifsa-eden-haberlere-facebook-ve-twitterdan-yasak-6081719/

dexter

greejin
Dexter dizisi geri dönüyor.
Kitabı da bulunan ve suçluları avlayan bir seri katilin hikayesini anlatan Dexter uzun zaman sonra geri dönüyor.

Dexter resmi sayfasından sevindiren Tweet'te geldi.
https://twitter.com/SHO_Dexter/status/1316468804378079234

anunnakiler

greejin
sümer tabletlerinde olmadığı iddia edilen ancak birçok kişiye göre kesin varlıklarının olduğu belirtilen:
ilk insanı yarattığı ve birçok peygamberinde bu topluluktan olduğu iddia edilen uzaylı ırkı.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun