confessions

gurayko

2. nesil eli kalem tutan - müddet-i tahsiliye - eli kalem tutan -

  1. toplam entry 22
  2. takipçi 1
  3. puan 1727

ne zaman evleneceksin

gurayko
Muhabbet kurmayı bilmeyen akrabanın mevcut zeka ve kabiliyetiyle bulabildiği sohbete giriş cümlesidir.


Yok öyle bedavaya darlamak, ver 150-200 bin TL hemen düğün sponsorlarım arasına adını yazdırayım.

Vereceğin bir çeyrek ama kafamızı ütülediğinle kalıyorsum. Yarım vereyim de sus lütfen.

sürekli bir yerlerden kötü haber gelmesi

gurayko
Sel felaketi, yangın faciası, içinde afgan olan her olay, suriyelilerin karıştıkları asayiş konuları, corona kaynaklı yaşanan ölümler, kadın cinayetleri, şehit haberleri, haiti depremi ve daha aklıma gelmeyen son birkaç gündeki kötü olaylar.

Ne oldu abi noluyoruz ya, televizyonu zaten açmıyorduk da twitter'a bile giremez olduk. Bir tane mi iyi gelişme olmaz?

ali rıza sergen yalçın

gurayko
Sezonu 1 şampiyonluk 1 de Türkiye kupası ile kapatan beşiktaş jimnastik kulübü hocası. Ne olduysa bir süredir yönetim ile arasında bazı anlaşmazlıklar oluştu. Bugün gelinen noktada yönetim ile arasındaki sorun çözülmüşe benziyor. Bakalım eskisi gibi olacak mı, araya soğukluk girdi mi?

ayhan koç

gurayko
Benekli ayhan olarak da bilinir, bugün itibariyle kendi adını taşıyan youtube kanalı 105bin aboneye ulaşmıştır. Doğal yaşamından kesitleri paylaştığı kanalı çoğu zaman fakir-fukaralık şikayetleri, küfür, isyan, şanssızlık ile geçer. Severek takip ediyoruz.

euro 2020

gurayko
Resmen ilk yarı sıfır turnuvası oldu.

Şu ana kadar oynanan 6 maçın 5'inin ilk yarısı berabere bitti. Bilemiyorum sadece bana mı tatsız geliyor ama hiç tadı tuzu yok bu turnuvanın.

Edit: 7 maçın 6'sının ilk yarıları berabere bitmiş, rekor.

ankaragücü

gurayko
10 haziran 2021 perşembe günü olağan genel kurulunu yapan ankaragücü'nün geleceğe biraz daha umutla bakacağını düşünenlerdenim. Başkan olarak seçilen faruk koca'nın vaadleri arasında;

1-Kurumsallaşmak
2-Saray Tesisleri'ni kulübe yeniden kazandırmak
3-19 Mayıs Stadyumu'nun temellerini atmak
4-Kulübün borçlarını sıfırlamak

gibi maddeler yer alıyor. Faruk koca güven veriyor, bakalım uzun vadede neler olacak.

binance para yatırma - çekme işlemlerinin durduğunu açıkladı

gurayko
Dönem dönem bakım çalışması vb sebeplerle borsanın kapandığı biliniyor. Bu çalışmaların kasıtlı olarak yapıldığı değerlendiriliyor. Amacın kısa süreli panik yaratarak alıcı-satıcı dengesini bozmak olduğu söyleniyor. Her bakım öncesi birileri panikleyip satıyor, birileri de inadına topluyor. Gerçekten bakım için borsayı kapatmaya gererk var mı merak ediyorum.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun