confessions

hudutkartali26

1. nesil eli kalem tutan - darülfünun - eli kalem tutan -

  1. toplam entry 22
  2. takipçi 0
  3. puan 873

türkiye'de kaçak elektrik kullanım haritası

hudutkartali26
A*k kaçak kullananların devlete zarar millete zarar u*an varya bunları anaları doğurmamış *ıçmış siz çok akıllısınız bir salağızzz demiii? Kayıp kaçak bedeli ödemek zorunda mıyız? Zaten suriyeliler sırtımıza yük birde siz böyle yapıyorsunuz vallaha yazıklar olsun ne diyim aga diyecek birşey bulamıyorum haram zıkkım olsun. Ben elektrik su doğalgaz faturamı paşa paşa fazla fazla öderken kaçak kullanan *bnelere haram zıkkım olsun inşallah fitil fitil çıksın bir yerlerinizden.

halil sezai tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi

hudutkartali26
Sanatçı müsvettesi tam anlamıyla, ayık kafayla gezmez şeklini şemalini bilmem naptımın adamı kuzeni bizim köy okulunda beden eğitimi öğretmeniydi köye davet etmişti bir gün... Bir sabah çıktı geldi ama tam anlamıyla rezalet leş gibi alkol kokuyor ot falan da çekmiş tabi, öğrenciler görünce bunun etrafına üşüşte yazık çocuklarda bunu iyi bir *ok zannediyor, piyasa çıktığından beri hiç sevmezdim. Sadece İncir reçelinde güzel performans sergilemişti. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, nasıl biri olduğu ortada malum, hoş görüşsüz saygısız din düşmanı haysiyetsiz biri işte hakettiğini de gördü sonunda inşallah içerden çıkamaz vesselam :))

deva partisi

hudutkartali26
Deva partisine gelince, dertlerimizi tam anlamıyla çok deva olacaklarını sanmkyorum. Parti lideri Ali Babacan kısmen başarılı bir siyaset geçmişi olan birisi olabilir fakat yüksek derece de oy olacaklarını ve söz sahibi olacaklarını sanmıyorum aynı şekilde bu Davutoğlu'nun gelecek partisi içinde geçerli, hele hele Davutoğlu tam bir fiyasko ağzına dolamış bir konuşursak şöyle olur böyle olur. " Ulan madem konuş! " Ne olacaksa olsun yahu, bırak artık aba altından sopa göstermeye çalışıyorsun da Tayyip amcan bu numaraları yemez. Tamam illaki sende sayın Babacan da birşeyler biliyorsunuzdur ama Tayyip amcamız yaş tahtaya basmaz. Deva partisinden konu bak nerelere geldi, velhasıl kelam deva partisine siyaset arenasında başarılar diliyorum, Ali Babacan'a sağlık ve sıhhatler diliyorum malum korona'ya yakanmıştı tekrar çok geçmiş olsun...

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun