confessions

kopek kulubu

3. nesil eli kalem tutan - darülfünun - eli kalem tutan -

  1. toplam entry 1
  2. takipçi 1
  3. puan 746

köpek kulübü

kopek kulubu
Köpek Kulübü
Bursa köpek çiftliği
https://www.kopekkulubu.com
05323438041

Köpek Kulübü Bursa Üretim Çiftliği
Köpek Kulübü, yaşam alanlarımıza dahil ettiğimiz can dostlarımızın bizim alışkanlıklarımıza adapte olmalarını bekleriz. Aslında bu büyük yanılgı olup neden böyle olduğunu sizlerle deneyimlerim doğrultusunda paylaşmaya çalışacağım. Şunu da belirtmeden yazıma başlamak istemiyorum, bir köpeğin en iyi eğitimcisi sahibi, en başarılı eğitim aldığı bölge hayat alanı gerçeği olup tabii bu yerinde Bursa köpek eğitimi için gerekli şartların oluşması gerekir.

Can dostu evcil arkadaşınızın seçiminde ve devam sürecinde sosyalleşme, tuvalet, itaat, eğitim, bakım ve aşılama uygulamalarında 09:00 / 00:00 saatleri arasında ücretsiz destek alabilirsiniz.

Bursa köpek çiftliği anne sütünden kesilen ve aşı uygulaması tamamlanan yavru köpeklerimiz yeni ailelerine katılmak üzere üretim merkezinde ya da üretim çiftliğinin il sınırı dışında olan yeni aileler için evraklı ve uluslararası taşıma kutusu ve yavru köpek bakım beslenme ve eğitim konularının anlatıldığı yavru köpek rehberi kitapçığı ile beraber Köpek Kulübü güvencesinde gönderimi ve teslimi sağlanmaktadır.

Üretimde olan yavru köpek cinsleri
https://www.kopekkulubu.com/toy-poodle
https://www.kopekkulubu.com/maltese-terrier
https://www.kopekkulubu.com/pomeranian
https://www.kopekkulubu.com/border-collie
https://www.kopekkulubu.com/alman-kurdu
https://www.kopekkulubu.com/cane-corso

Köpek Bakımı
Köpek Kulübü, yavru köpeklerin can dostu sahipleri tarafından her türlü gereksinimlerinin karşılanması çok önemlidir, aynı zamanda bunun yanında insan ailesi içerisinde, yerini bilmesi de öğretilmelidir. Çünkü, belli zaman sonrasında, yavru köpekler hayat alanı, sizleri de evindeki misafirleri algılamaları mümkündür.

Bu sebeple, eve gelen kişiler dahil, evdeki değişimlere karşı algıları daha açık olacak ve böyle durum gerçekleştiğinde hoşlanmama ihtimalleri daha yüksek olacaktır. Bundan kaynaklı modern yaşantımıza dahil etmeye çalıştığımız can dostlarımızın özellikle anne sütünden kesilmelerini müteakip yaşam standartlarımıza adaptasyonu son derece önemli konu olup, üretim çiftliğinden anne sütünden kesilmesini takip eden fiziki beyin gelişim sürecinde profesyonel yardım alman yararlı olacaktır.

Can dostu kendini evin bireyi olarak hissetmeli, ama kendini insan misali hissetmemesi gerekmektedir. Yeni ailesine katılan evcil dostumuz, birkaç saatten fazla kendi başına bırakılmamalıdır. İçme suyu temiz olmalı, sizler hangi suyu kullanıyorsanız ona da aynı sudan verilmeli bebek köpeklerde bu konuya daha hassasiyet gösterilmelidir. Unutulmamalıdır ki, o da canlı ve insanlara muhtaç canlıdır. Sahibi olduğu ailenin yaşantısına uyacak biçimde belirlenmiş zamanlarda düzenli olarak yemeği verilmeli, aksatılmamalıdır.

Dişlerinin sağlığı özellikle boxer bulldog cinsi gibi çene yapısı standartların dışında olan cinsler diş sağlığında insanlar kadar önemlidir. Dişlerini temiz tutmak ve sert yiyeceklere karşı dayanıklılığını arttırmak için, sert bisküviler veya kemikler vermek gerekmektedir. Her köpek, şeritli solucan ve pireye benzer iç ve dış parazitlere karşı düzenli olarak muayeneden geçirilmeli, gençlik hastalığı ve kuduz hastalıklara karşı aşılanmalıdır. Tüyleri kısaltılan türler için, nazik şekilde ve canları yakılmadan Tıraşlanmalıdır.

Yaşamlarımıza dahil etmeye karar verdiğimiz yavru köpek cinsleri can dostlarının anlık hevesle ya da görselliğinden kaynaklı albenilerin dolayı onların kaderleri oynamak vicdanen ve yasal olarak maalesef ki etik bulunmamaktadır. Can dostları yaşamlarının şekillendirmesinde söz hakları maalesef söz hakkı bulunmamaktadır. Lütfen yaşamlarına bizlerin karar verdikleri can dostlarının ırk ve karakteristik beklentilerinin olduğunu unutmayalım ve ona göre karar verelim. Onlara uygulanacak eğitim müfredatında klasik köpek eğitimi şeklinde yaklaşmayıp, onların gözünden bizim karmaşık modern yaşantımıza bakmak suretiyle adpapte etmeye çalışalım.

Tüm sosyal medya, blog ve yazılarımda yinelediğim gibi can dostu evcil dostlarımız bizimle yaşamaya bayılıyorlar ve son derece mutlular. Onların hak ettikleri yaşam standartlarını onlara vermemiz son derece basit. Yeter ki, onların gözünden bizim yaşam standartlaımıza bakmaya çalışmak suretiyle sürekli değişen modern ve karmaşık insanoğlu yaşam tarzını onlara adapte edebilelim.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun