confessions

kucukesnaf

1. nesil eli kalem tutan - müddet-i tahsiliye - eli kalem tutan -

  1. toplam entry 8
  2. takipçi 1
  3. puan 1652

online fatura ödeme

kucukesnaf
Onine fatura ödemek çok kolay kullandığım hizmeti sizlerlede paylaşmak istedim herkes faydalansın, payfix e ait olan bir hizmet olup ücretsiz kayıt olarak hemen sizlerde dilediğiniz her yerden kolay fatura ödeme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Burdan faturanızı ödeyebilirsiniz tıklayın

Ayrıca yeni olan e-pin hizmeti ilede gamerler ve oyun severlere oyun kodlarını temin edebilirler.

(bkz: para gönderme) (bkz: fatura ödeme) (bkz: epin kodları) (bkz: payfix)

ininal para transferi

kucukesnaf
İninal nedir? dijital cüzdan ve fiziksel kartı olan bir hizmet olup hızlı para transferi fatura ödeme sanal pos e-pin hizmeti gibi bir sürü hizmeti bünyesinde barındırmaktadır, ücretsiz kayıt olup sizde bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Transfer ve gönderim işlemleri için link: https://www.ininal.com/ininal-cuzdan-ile-7-24-ucretsiz-para-transferi-yapabilecegini-biliyor-musun

(bkz: para transferi) (bkz: fatura ödeme)

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun