confessions

mavidis

1. nesil okur yazar - müddet-i tahsiliye - okur yazar -

  1. toplam entry 46
  2. takipçi 1
  3. puan 1418

el clasico

mavidis


El clasico yani ünlü real madrid ve barcelona arasındaki maç için Türkiye'ye özel kapadokya'da çekimleri yapılan tanıtım filmi yayımlanmış. Adamlar hem türk insanlarının da ilgisini çekiyor kendi maçlarının reklamını yapıyor ülke dışı pazarda (bizim gibi ülkelerde) hemde bize de iyi oluyor ülke tanıtımı açısından.

gıda israfı

mavidis
Ultra her şey dahil otellerin artıkları şişiriyor olabilir listeyi. Barınaklara gidiyor vs diyorlar ama ben inanmıyorum yada göstermelik gidiyordur diye düşünüyorum. Aklıma the platform filmi geldi gerçekten dünyada herkes ihtiyacı kadar yese ve israf yapmasa dünyada kimse açlık çekmez.

yeni anayasa

mavidis
Referandum olması iyi birşey ama anayasanın ilk 4 maddesinin gündemde olması yani cumhuriyet rejiminin artık sesli olarak sorgulanıyor olması bir garip. Hoş başkanlık rejimine geçtik artık zatende sadece yazılı olarak adı farklı gibi gelmiyormuş gibi de değil. Ülkem için en hayırlısı olsun referandum sonucuna herkes saygı duymalı sonuçta adil bir referandum süreci olacak sene olmuş 2021.

artık çift maske zamanı

mavidis
Çift de olsa kar etmez. İş yerinde arkadaşlar var onlar ofise yatak attılar orada yatıp kalkıyorlar. Bizim grup da evden çalışıyor. Adamlar ofise sipariş veriyor her ihtiyaçlarını ona rağmen bu karantina şartlarında üç arkadaşımızda korona oldu. Şakası yok bu işin kabul etmek gerek öncelikle.

lahmacun salonu

mavidis
Ben katılmıyorum şahsen çünkü bu sadece belli bir kesimin gittiği yerler değildir kebapçılar. Hem ülkemizde hemde dünyada bile çok sayıda kişi gidiyor severek bayılarak. Ama dediğiniz şuysa eğer kendine has dokusu olan ve 'kamyoncu lokantası' kod adı ile bilinen mekanlarsa evet onlarda öyle bir olay var 😇
0 /

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun