confessions

mepola

1. nesil eli kalem tutan - tabib - eli kalem tutan -

  1. toplam entry 159
  2. takipçi 1
  3. puan 9192

imamoğlu diyarbakır'da

mepola
Ekrem imamoğlu hdp yetkilileri ile Diyarbakır'da sergi açılışında. İyi de niye orada? Hangi sıfatla ve amaçla? Sanırım cumhurbaşkanlığı adayı olacak ve hdp oylarına medet umuyor. Başka bir açıklama göremiyorum. Partinin adayı mansur yavaş olmalı benim şahsi görüşüm. Ülke için en hayırlısı olsun inşallah.

getir

mepola
Evet getir firması pandemide çok büyük kolaylık oldu
Günümüzde de çok büyük rahatlık eve geliyor istekler. Ama sosyal medyada gördüğüm kadarıyla getir firması bir çok israfta yapıyormuş. Bu oldukça üzücü. Çöpe atılan yiyecekler gördüm. Belkide bir karalama bilemiyorum.

fındıkta yüzen adam

mepola
Ordu aslında çok uzun süredir yaşanan bir duruma sahne oldu. Tüketiciye gidecek fındıkların içinde bir şahıs yüzdü. Hani artık gerçekten mantık bulmak zor. Demekki artık fındıkta yiyemicez aklıma bu findiklardan yediğim gelince bile midem bulanıyor.

tostçu mahmut

mepola
İnternette tostçu Mahmut olarak bilinen Anıl Kurt hayatını kaybetmiş. Çok yemisligim var tostlarını hatta acı atalım mı derdi. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Malesef trafik kazasından önce yüksek hızla araç kullandığı ve o sırada video çektiği öğrenilmiş.

türkiye orman yangınları

mepola
Doğada insanlar olmasa değilde insanlar her şeye burnunu sokmasa yada doğayı katletmek için uğraşmasa diyelim.Bence doğayı yada çevremizi kendi haline bırakmalıyız. Tema ya bağışlar tabiki iyi niyetli bir girisimdi ama önce bir düşünmeli biz yanan alanı neden koruyamadık diye.

türkiye orman yangınları

mepola


Adeta cennet gibi olan vatanımız günlerdir yangınlar ile mücadele veriyor. Sözlükte çok defa tartıştık neler yapılabilir ya da güncel durum nedir diye. Bir de genel bir başlık olsun istedim, resmi makamlar tarafından yapılan bildirileri paylaşırız ve biraz da başlık kirliliği oluşmasının önüne geçeriz. Çok şükür manavgatta Özellikle yangın bölgesinde yağmur yağış olması bu hafta sonundan en güzel müşterilerinden biriydi, Rabbime şükürler olsun. Ülkede felaket haritası hazırlamak da moda oldu. Tüm kurumlar bu şekilde haritalar paylaşıyor fena da olmuyor gerçi ama bazen düşünmeden edemiyorum acaba durumu olduğundan daha iyi gibi göstermek mi amaç?

süha fazlı villaları

mepola
Sapanca özellikle Araplardan aldığı göç ile çok değerlendi, Arap abilerde para bol tabi normalde evin değeri bir ise onlar üçbeş verebiliyorlar. Hal böyle olunca da bir anda evlerin fiyatları çok ciddi arttı. Tabi değiyor mu değiyor bence. gerçekten çok güzel bir bölge, turist olarak İstanbul'a yakın gidebileceğiniz en güzel yerlerden birisi.

alaçatı

mepola
Hazır turizm sezonu hareketli zamanında iken Alaçatıdan bahsetmemek olmaz. İzmir ilçemize bağlı olan Alaçatı özellikle güzel mimarisi ve begonvil çiçekleri ile gönlümüzde taht kurdu kısa sürede.

güngören trafik kazası

mepola
Ne acı bir kaza olmuş.Çocukluğumun geçtiği Güngören ilçesinde dün felaket bir kaza meydana gelmiş arkadaşlar. Malesef ehliyeti olmayan ve alkollü olduğu söylenen bir bayan bir çok arabaya ve malesef bir yayaya çarpmış. Çocuk 20 yaşında ve malesef askerliği 1 hafta sonraymış.Umarim hak ettiği cezayı alır.

sağlıklı bir yaşam

mepola
Bence sağlıklı bir yaşam sürmek en büyük nimet. Evrene ne gönderirsen onu geri alacağın düşüncesindeyim. Yani sürekli şikayet eder isen şikayet edilecek şeyler başına gelir bana göre. Ama şükrü fazla olan biriysen sana sunulan nimetler sayısıdır.

rus turistler

mepola
Rus verilerine göre 2020 yılında Türkiye'ye gelen Rus turist sayısı 2 milyon olarak belirlenmiş. Pandemi malum turizm sektörünü baya zorda bıraktı. Umarım gelen bu Rus turistler ile bacasız sanayimiz biraz rahat nefes alır.
0 /

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun