confessions

pakkan

1. nesil yazar - darülfünun - yazar -

  1. toplam entry 3
  2. takipçi 0
  3. puan 231

terkoğlu'na ve pehlivan'a suç duyurusu

pakkan
tefal yöneticileri, iki hakim ve cumhurbaşkanın avukatı mustafa doğan inal'in adil yargılamayı etkilediği ileri sürülen konuşmalarını hukuka aykırı bir şekilde kaydederek medyaya servis ettiği gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan tefal'in eski finans müdürü mustafa kılıç'ın ifade verdi.

avukat mustafa doğan inal'e yönelik iddiaların kurgu olduğunu belirten mustafa kılıç, cendere kitabının yazarları barış terkoğlu ve barış pehlivan'ı tanımadığını ikisinden de şikayetçi olacağını ifadesinde belirtti. mustafa kılıç'ın ifadesi cendere kitabındaki ve bağımsız milletvekili ahmet şık'ın paylaştığı tapelerin gerçek olmadığını gözler önüne serdi.

kaynak: https://www.medyaradar.com/tefalin-eski-cfo-mustafa-kilicin-ifadesine-medyaradar-ulasti-haberi-2038201

bahis

pakkan
sık sık oynadığım ve şansımın da yaver gittiği bir para kazanma yoludur. geçen günkü uefa maçında sivasspor sağ olsun kasa katlattı bana.
edit: nereden yaptığımı soranlar oldu. -etlesene'yi kullanıyorum arkadaşlar.

hoş geldiniz, bilginizle eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol