confessions

sinerji

1. nesil Yazar - yüz-yazar - Yazar -

  1. toplam entry 9
  2. takipçi 0
  3. puan 168

12 eylül darbesi

sinerji
Türkiye tarihinde kara günlerden birisidir. Gel gelelim aynı zamanda asker son raddeye kadar beklemiştir. Halk bir birini öldürürken ve kolluk güçleri yeteri kadar baş edemeyecek duruma gelmişken darbe yapılmış ve siyasi faaliyetler yasaklanmıştır. Daha erkende yapılabilirdi tabi ama halkta çok şükür kurtulduk denilecek raddeye gelinmesi beklenmiş çok fazla tepki almamak için darbe sonrasında.

antalya'da köpük partileri yasaklandı

sinerji


Koronavirüs bulaşma riski olduğu için genelde teknelerde yada otellerde yapılan köpük partileri, sis gösterileri yasaklanmış. Yasaklama kararında bu etkinliklerde maske takılmadığı gösterilmiş birde. Yani her tarafları açık ve temas halinde, tek sorun o suyun içinde, köpüğün içinde takılmayan maske mi diye sormak geldi içimden :) ?

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun