confessions

subham

1. nesil yazar - müddet-i tahsiliye - yazar -

  1. toplam entry 39
  2. takipçi 0
  3. puan 1288

kokoreç

subham
Kokoreç sevilmez mi ya ben bayılırım. Ama sevmeyeni de var sevenler kadar hak veriyorum hiç denememişler ön yargılı insanlar yemiyor çoğunlukla. Bence kokoreççi sadece kokoreç yapmamalı yanında mutlaka köfte falan yapmalı ki insanlar sırf eşi dostu yemiyor diye mekana gitmemezlik yapmasın.

internet hızımız

subham
16mbit veriyor ttnet bulunduğum bölgeye birde 200gb kotanız var 9tl zam yapalım sınırsız kullanım diyorlar. Yahu bu hız ile zaten ayda 100gb anca oluyor. Hızı arttırın hay hay yapalım 9 tl ama bu hızla zaten erişemeyeceğim kullanım için niye kota arttırma parası vereyim saçmalık.

kocaeli

subham
Nerdeyse 7 yıldır yaşadığım şehir. Aslında en onemli özelliği doğası. Kahvaltı mekanlarını başka yerde bulamazsınız. Şehit içi ulaşımı ise tam olarak berbat. Cocukluysanız hele yandınız. Artı çok pahalı.

fatih artman

subham
32 yaşında olduğunu öğrendiğimde oldukça şaşırdığım yakışıklı oyuncu Fatih artman. İlk kez onu Behçat ç dizisinde tanıdık ama ben en çok Bir Başkadır adlı Netflix dizisinde beğendim. Bence bu kalitede artistler artmalı.

madımak yemeği

subham
Şahane bır yemektir. Bı o kadar da faydalı. Genelde iç Anadolu yöresinden insanların tercihi.Anneannem süper yapar bulgurlu ve pastırmalı ama pastırma çok pahalı olunca ancak baharatı tatlandirir bu yemeği. Özellikle süt veren anneler tercih eder. Çocuklar içinde bir aşırı faydalı.

tur şirketleri

subham
Tur şirketleri ile yurt içi ve yurt dışında birçok seyahate katıldım. Genel olarak hep memnun kaldım. Özellikle otel aramak zorunda kalmamak ve gezilecek lokasyonlari detaylı gezebilmek bu şirketleri tercih sebebi. Tur rehberinin de bilgili olması ve yardımcı olması bu tatil paketlerinden alınmasını mantıklı kılıyor.

makyaj

subham
Makyaj insanın kendine verdiği değerdir bazen. Bence her kadının aynasının önünde bir göz kalemi olmalı. Sabah elini yüzünü yıkayınca bu rimel göz kalemi sürmek zor olmamalı. Makyajı illaki kendini begenmeyenler yapmaz ki.

çocuk kuaförü

subham
Aşırı pahalı yegane mekanların başında gelir. Yani bi çocuk kafası 100 150 TL olur mu yahu? Biz oğlanı götürüyoruz bizim erkek kuaförü Burhan abiye 40 liraya mis yanında sohbette bedava. Bence mahalle esnafına sahip çıkmalı. Fazla asortiklik pahalıya mal oluyor.

ne yiyoruz

subham
Ne yiyoruz moda olan çiğköfteyi, lahmacunu,pideyi...Ama pahalı tabi. Cezbeden yanı yorulmamak. Hergünde yenmez abi paramı yeter. Onun yerine al bimden hazır pizzayı yanına da patates mis gibi hem ucuz hem bol.
0 /

hoş geldiniz, bilginizle eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol