confessions

suluman

1. nesil Yazar - yüz-yazar - Yazar -

  1. toplam entry 8
  2. takipçi 0
  3. puan 132

12 eylül darbesi

suluman
Darbe haklı gösterilmeye çalışılmış evet son raddeye kadar beklenerek. Adeta bıçak kemiğe dayanmışken yapılmış tamam doğru hepsi ama bu yinede koca bir ülkenin sağlı sollu aydınlık gençliğinin telef edildiği gerçeğini değiştirmiyor. Dış misyonerler çok güzel bölme oyunları yapıyor sağ sol çatışması. Şimdi de türk kürt yada mezhep çatışması ile. Şu güzelim ülkeye sahip çıkacağımıza çok güzel oyuna geliyoruz bizde maalesef...

türksat 5a

suluman
Elon musk değil mi ya space x firmasının. Şaşırdım valla adam her alanda var söz konusu uzay ise. Ülkelerin uydularını göndermeye kadar işi büyütmüş. Uzay turizmini de bu adam yapacak birde çılgın projesi var herkese ücretsiz internet vaadi olan ama gerçekleri ne kadar yansıtıyor muallak.

uçan arabalar geliyor

suluman


Sky Drive isimli japon şirketi tam 4 dakika boyunca havada kalmayı başaran uçan araç üretti. Uzay filmlerinden aşina olduğumuz uçan arabalar gelecekte gerçek olabilir ama insanlığın nüfus artış hızı ile bu bile trafik sorununa karşı yeterli olmayabilir.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun