confessions

terabap

1. nesil okur yazar - müddet-i tahsiliye - okur yazar -

  1. toplam entry 62
  2. takipçi 1
  3. puan 2607

punch malzemeleri

terabap
Çok maliyetli. İpler aldı başını gidiyor. Malzemelere rağbet olunca fiyatlar uçtu. Mesela ip gecirme aparatı var incecik tel genelde 2 tane oluyor bir sette 30 TL el insaf diyoruz yani. İğneler 130 140 eğer iyi birşey alacaksan. Kumaşlar desen metre hesabı haliyle 30 40 TL ne olcak bilmiyorum böyle.

haftasonu havası

terabap
Malesef havada aşk kokusu yok güneşte yok baya baya karantina havası var pandemi var. Tabiki çok şükür halimize hastanede değiliz solunum sıkıntısı cekmiyoruz evimizde temiz temiz oturuyoruz da insanoğlu işte yetmiyor. Bu havada piknik yapsaydım keşke diyoruz dolaşmayı özledim diyoruz hep diyoruz.

doktor seti

terabap
Çocuk oyuncağı olan doktor setinden bahsediyorum. En başta eşim aldığında ne gerek var masraf yaptın demiştim ama sonradan anladım ki gerçekten alınması aşırı faydalı olmuş. Bu oyuncakla oynaya oynaya oglumun hiç doktor fobisi kalmadı.Çocuklara böyle eğitici oyuncaklar almak lazım.

dolven

terabap
Evde sürekli bulunması gereken ilaç. Ateşliyken bu oldukça etkili oluyor. Tabi doktora danışılmadan kullanılmalı. Ben 6 saatte bir verilmeli diye biliyorum çocuklarda. Ne olur ne olmaz diye ben veriyorum oğlana güveniyorum bu ilaca.

ip zamları

terabap
Geçen gün tuhafiyede yakınan teyzeler ablalar haklı arkadaş. Bir gün önce 6 TL den satılan ip bir gecede 9 TL olurmu? Oluyor iste bu memlekette. Teyzemin ablamın tek hobisi oydu halbuki. Birde tabi bu işten ekmek kazananlar var. El insaf ya ayarlı yapın bari şu zamları.

meral okay

terabap
Kalemine saygı kalbine olan sevgi hiç bitmeyecek. Dolu dopdolu bir kadındı. Onun ölüm yıldönümü bugün. Unutulmayacak bir insandı. Dünyada böyle insanların çoğalması lazim.Bu usta sanatçı umarım daha güzel bir yerdedir.

prens philip

terabap
Prens Philip hayatını kaybetti. 99 yaşındaki prens kraliçe Elizabethin eşi. İngiltere kraliyet ailesi bu vefat haberini sosyal medya hesaplarından duyurdu ve ayrıntıların geleceğinde belirtti. Allah rahmetini esirgemesin ne diyelim.
0 /

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun