confessions

uozturk

1. nesil eli kalem tutan - müddet-i tahsiliye - eli kalem tutan

  1. toplam entry 3
  2. takipçi 0
  3. puan 1488

philips pus7805

uozturk
Philips tarafından 2020 de çıkarılan Saphi işletim sistemine sahip 4K UHD smart televizyonu. Bir iki teknoloji sayfasının youtube'da da sponsor videosu dışında incelemesi yok. Hal böyle olunca 3 günlük kullanımımı eski defterler sözlüğümüz aracılığı ile insanlığa sunuyorum..

55 inç modelini 3 gündür kullanıyorum. Daha önce Samsung MU7000 kullanıyordum.

* Samsung dan sonra çok yavaş geldi kanal geçişleri 4 sn falan sürüyor. Arayüz ilk günler daha yavaştı kullandıkça sanki açıldı ya da ben alıştım.
* Web tarayıcısı çok kötü. Video oynatamadım hiç.
* Servis rastgele kanal ayarladı gitti görüntü kalitesi tam bir faciaydı. 1 günlük uğraş ve ince ayar sonrası gayet güzel görüntüsü.
* Ses kalitesi güzel beğendim. Ambilight ile evi disco yapabilirsiniz.
* Ambilight tam bir efsane sırf onun için philips aldım. Özellikle gece Netflix izlemek şahane.
* Ps4 ile oyun oynadım görüntü otomatik HDR ayarlıyor o da güzel.

Ben android model olan 7304 almak için gitmiştim ama kalmadığı için bunu aldım pişman miyim hayır sadece kanal geçişleri daha iyi olabilirdi ama o da alışacak bir şey Samsung'da 3 sn bunda 4 sn oldu. Genel olarak şu an memnunum. Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun