1 dolar - 8.5995 tl

mrbapan
Yok artık yahu. Hayatta dolar endeksli olduğundan bir o kadar pahalı hale geliyor. Kimse sevinmesin yani altınım var dolarım var diye. Geldiği gibi gidiyor desek az olmaz sanırım. Markete bir gir en az 100 TL. Ekmek 2 TL Allah çok kalabalık ailelere yardım etsin valla zor.
cansina
Dolarlarda asiri birsekilde yukselme oldu ne zaman yukselip ne zaman dusecegi belli olmayan dolar biranda tavan yapti ve boyle gidersede cok daha yukseklere cikacagi ongoruluyor insallah yukselme olmazda artik biraz daha ekonomik olarak rahatlariz.
limgeci
Hergun yukseliste olan dolar asla dusmemektedir her gecengunde dahada artisa gecen dolarin borsada cok buyuk bir payi olusmaya basladi buda turk lirasinin degersizlesmesine neden olmaktadir. Bunu biraz daha degersizlestiren ise insanlarin turk lirasina olan amacini kaybolmasidir.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun