12 bin sağlık personeli alımı

angela3
1 i ile 7 si arasında adaylar tercih verebilecektir. 12 bin sağlık personeli alınacak ve 7.bini hemşire 1700 ebe alınacak geriye kalanlarıda sağlık teknikeri. Bu alım daha fazla olmalı bence. Salgın devam ediyor ve sahadaki sağlık çalışanları yoruldu.
danisman
Bir devlete, devlet diyebilmek için, o devleti oluşturan sınırlarının içerisindeki insanların güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda hayatlarını idame ettirebiliyor olması gerekir. Özellikle Multi faktörel sebeplerden dolayı çeşitli sıkıntılarla yüzyüze kalmak zorunda olan sağlık calisanlarımızí korumak ve kollamak birincil görevimiz olmalı ve her geçen gün atamalarının hem daha fazla hem de daha sık olması gerekmektedir.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun