2021 şampiyonlar ligi finali porto'da

subham
Bence çokta kötü olmadı aslında 2021 şampiyonlar Ligi finalinin ülkemizden alınmış olması. önümüzdeki sene inşallah Pandemi biter de seyircili bir şekilde oynanır hem de ülkemize biraz döviz girmiş olur. Seyirci olmadıktan sonra hangi ülkede oynadığının hiçbir önemi yok. İngiltere'ye verilmemesine sevindim ama
kelekci
2023 yılında yapılacak olan Şampiyonlar Ligi finali ve bu yıl yani 2021 yılının UEFA Süper Kupa müsabakası İstanbul'a verilmiş arkadaşlar. Bu işten karlı çıktık görünüyor bir final verdik iki final aldık. Fena değil bence hatta krizden başarı ile çıkmak diyebiliriz.
bozkurtt
bence çokta kötü olmadı aslında 2021 şampiyonlar ligi finalinin ülkemizden alınmış olması. önümüzdeki sene inşallah pandemi biter de seyircili bir şekilde oynanır hem de ülkemize biraz döviz girmiş olur. seyirci olmadıktan sonra hangi ülkede oynadığının hiçbir önemi yok.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun