350 binden fazla doğrulanmış olgu topluma bildirilmedi

eski defterler
Türk Tabipler Birliği (TTB) Covid-19 İzleme Kurulunun pandemi sürecinin Türkiye'deki 7. ayına ilişkin değerlendirmesi yapılan basın toplantısıyla açıklandı. İnternet üzerinden yapılan toplantıda konuşan Prof. Dr. Kayıhan Pala, "Bakan Koca, Nisan ayında yapılan PCR testlerinde pozitiflik oranının yüzde 20 olduğunu, bu oranın Eylül ayında yüzde 10'a düştüğünü açıkladı. Buna göre sadece Nisan ve Eylül aylarında 350 binden fazla doğrulanmış olgunun topluma bildirilmediği açık olarak görülüyor." şeklinde konuştu.
blue raven
sürü bağışıklı oluşşun diye önce ingiltere gerekli tedbirleri almakta gecikti ve işin böyle olmadığını görüp geri adım attı. sonra da yokluk ve yetememezlik yüzünden hindistan ve brezilya ipin ucunu bıraktılar birde yakın komşumuz iran tabii. buralarda hasta ve ölüm oranları açıklanmıyor bile artık. bizde de üstü örtülü böyle birşey denecekler galiba
proboss
Önemli olan hastahanelerin doluluk oranı. Yeterli sağlık kurumu ve sağlık çalışanı varsa sıkıntı yaşamıyor o ülkeler genelde. Yaşasada hissedilmiyor diğer ülkeler kadar. Bizdeki politika tamamen turizm gelirleri düşmesin diye gavurları kandırmaca.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun