80 bin dolardan satışa sunulan halı

acikelli

Metrekaresinde 7 milyon düğüm olan son akşam yemeği tablosunun işlendiği halı 80.000 dolara satışa sunulmuş. Yapım yeri ülkemizde Kapadokya. Turistler alırmı bilmem ama şahsen bir ev parası veremem minnacık halıya. Evet bir sanat eseri olabilir ama ufacık halı için 80.000 dolar nedir allah aşkına :)
mavidis
Çok sağlam bir detay işçiliği var yalnız. Üzerindeki görüntüler çok net belli verilen emek. Acaba kaç gün sürmüştür yapması. Verilen emekle çıkan bir eser olduğu ve nadir olduğu için satıcı istediği bedeli talep edebilir çünkü emsali olmayan birşey.
emredurmus
ürün bence 20.000 TL diyorsan bir görülmeli. O kadar pahalı ise bir özelliği olmalı. Ya antikadir ya da kumaşı pahalıdır.[url=http://www.google.com/][/url]
alierdden
yapan kişi yada kişilerin ticari zekalarını konuşturduğu halımızdır Hristiyanlara hitap eden ve oldukça ünü bir tablo seçilmiş söz konusu seçilen tablo Mona Lisa da olabilirdi ancak insanları sanat aşkları yanı sıra dini bağlılıklarından da vurmak istediklerini düşünüyorum ki satılma olasılığı yükselsin. Latince olduğunu düşündüğüm yazı ve yanında ki melek motifleri olsun köşelerde ki sütun va güvercin motifleri olsun gerçekten ince işçilikle çalışılmış bir eser. tüm bunlar düşünüldüğünde satılacağına eminim.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun