80 bin dolardan satışa sunulan halı

acikelli

Metrekaresinde 7 milyon düğüm olan son akşam yemeği tablosunun işlendiği halı 80.000 dolara satışa sunulmuş. Yapım yeri ülkemizde Kapadokya. Turistler alırmı bilmem ama şahsen bir ev parası veremem minnacık halıya. Evet bir sanat eseri olabilir ama ufacık halı için 80.000 dolar nedir allah aşkına :)
mavidis
Çok sağlam bir detay işçiliği var yalnız. Üzerindeki görüntüler çok net belli verilen emek. Acaba kaç gün sürmüştür yapması. Verilen emekle çıkan bir eser olduğu ve nadir olduğu için satıcı istediği bedeli talep edebilir çünkü emsali olmayan birşey.
emredurmus
ürün bence 20.000 TL diyorsan bir görülmeli. O kadar pahalı ise bir özelliği olmalı. Ya antikadir ya da kumaşı pahalıdır.[url=http://www.google.com/][/url]

hoş geldiniz, bilginizle eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol