84 yaşında liseden mezun oldu

subham
Helal olsun valla bu yaşta bile azim göstermesi takdir edilesi bir hareket. Gençlere örnek olur umarım. İlkokuldan sonra eğitimine devam edemeyen 84 yaşındaki Seyhan Palakcı, 64,34 diploma puanıyla liseden mezun oldu. Palakcı, ''Okumanın yaşı yok.'' dedi.
mrbapan
Şimdilerde elinde her imkan olduğu halde okumayan gençler var. Yada imkanlarını çocukların okuması için kullanmayan ebeveynler. Bu zihniyetteki insanlara örnekler sunarak onları doğru yola yöneltmek lazım diye düşünüyorum.
sero can
Bence okumanın yaşı yoktur ister zamanın da oku ister geç ama okul beynine bilgi aşılamak kadar güzel birşey yoktur ve 84 yaşın da mezun olan kişiyi tebrik ediyorum saygılar sevgiler

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun