9 kere leyla

gundem
Oyuncu kadrosunun başarılı olmasının yanı sıra bana biraz hint filmlerini andırmadı değil.Bunun sebebi filmde dans sahnelerinin ağırlıkta olması ve tek dans edenin Haluk bilginer olmasi. Madem dans ediyor keske farkli mekan tercih etseydide bizde keyif alsaydik.
mrbapan
Haluk bilginer hayal kırıklığı yarattı ne öyle ikide bir oynuyor müzikal yapmışlar ondada gereksiz efektler. Bari hint filmleri gibi yapacaktınız arka planda bir manzara yada kareografi olaydı. Filmde emek yok demiyorum oyunculuklar iyiydi hepsi sevdiğim oyuncular zaten ama o müzikleri ileri sardım hep.
senasizm
ödül almış bir oyuncunun, bu kadar profesyonel işlerinden sonra böyle bir projede yer alması açıkçası üzdü. Ben izlemedim ama şöyle bir neymiş diye baktım gerçekten hayal kırıklığı. üstelik oyuncu kadrosunda demet akbağ olan bir proje bu kadar vasat olmamalı. kadro bu kadar iyiyken çıkan iş biraz olmamış. umarım daha doğru bir senaryoyla daha başarılı projelerde görürüz bu kadroyu.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun