ankaragücü

deviren
Ankara gucunun hic ic acici bir durumunun oldugunu soyleyemem soylesem bile bir faydasinin olmadigini biliyorum cunku cok geride olan bir takim suanda superligde 18. Sirada olan bir takim ve durumlari hic iyi degil insallah toparlanirlar tek temennim o.
terabap
Yahu hatırlıyorum da bir zamanlar beş tane İstanbul takımı 3 yada 4 tane de Ankara takımı vardı Süper Lig'de. Sanki Türkiye Süper Ligi değilde iki il arasında oynanan bir lig gibiydi. Ne kadar çok farklı illerden takım olursa o kadar heyecanlı oluyor bence süper lig hem de süper ligin heyecanı bu stadyumlar sayesinde farklı illere taşınıyor. Hoş Pandemi var kimse kendi ilinin maçlarınada gidemiyor.
gurayko
10 haziran 2021 perşembe günü olağan genel kurulunu yapan ankaragücü'nün geleceğe biraz daha umutla bakacağını düşünenlerdenim. Başkan olarak seçilen faruk koca'nın vaadleri arasında;

1-Kurumsallaşmak
2-Saray Tesisleri'ni kulübe yeniden kazandırmak
3-19 Mayıs Stadyumu'nun temellerini atmak
4-Kulübün borçlarını sıfırlamak

gibi maddeler yer alıyor. Faruk koca güven veriyor, bakalım uzun vadede neler olacak.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun