aöl

ogeday
iş hayatında lise diplomasının kariyer yapıcı özelliğinden faydalanmak isteyenlerin ve kişisel nice farklı sorun nedeniyle eğitimini yarım bırakmışların dahil olduğu meb çıkmazı.adı geçen nedenler içinde "idealist" sınıfında değerlendirilen azınlık ikinci gruba dahil. açıköğretim lisesini bitirmek bie artik bir eziyet haline gelmistir.
nobita
Açık öğretim lisesi kısaltması aöl dür. 2021 öğretim yılı için yeni sınav programı açıklandı. Tüm katılımcı arkadaşlara bu vesile ile başarılar dilemek istiyorum. Bu devirde üniversite mezunları bile zor iş buluyor. İmkanınız varsa dışardan da olsa ne yapın edin ama okulu bitirip diplomayı elinize alın.
danisman
Açıköğretim liselerinin avantajı kadar düzavantaji da var ülkemizde. Avantaji var çünkü imkanı olmayan insanlar için bir umut kapısıdır. Dezavantajlidir. Çünkü onlarca örgün eğitimi alıp mezun olduğu halde dışarda boş boş dolaşan o kadar çok insan var ki...
danisman
Açık öğretim lisesi yani AÖL, sınavları maratonu 4 Aralık tarihi itibariyle onlayn çevrimiçi olarak başladı. Aralık 10'a kadar sürecek olan sınavlara girecek olan herkese, başarılar diliyorum.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun