asansörde taciz kamerada

eski defterler
Bursa'da yaşayan L.K. evinin bulunduğu kata çıkmak için bindiği asansörde, kimliği belirsiz kişinin tacizine uğradı. Olayı fark eden site yöneticisi durumu polise bildirdi. Polisin ulaştığı L.K. "Uğraşmak istemiyorum" diyerek, şüpheliden şikayetçi olmadı.
birsinema
Uğraşmak istememek değil de korku duymuştur muhtemelen başıma bela olur diye. Ama ibret olsun diye şikayetçi olmak lazım. Hoş ibret olmuyorda salıyorlar böylelerini insanlar da ondan şikayetçi olmaya korkuyor.
nobita
Adamı yakalamış adliyeye sevketmiş polisler iyi olmuş * çocuğuna. Oh birde tüm türkiye'ye rezil oldu tacizci sapık diye. Başı kapalı 40 yaşında kadın bir de yani ellediği ahlaksız herif. Tamam bunun açık kapalısı olmaz da yaşa hürmet olmalı nasıl sapıklık ya.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun