atletico madrid

helldorado

Atletico Madrid futbol takımı İspanya 52 Ligi la liga'yı şampiyon olarak tamamladı. Bu sonuçla altı yıl aradan sonra Atletico tekrar kupayı kaldırmış oldu. Atletico Madrid Real Madrid ve Barcelona kadar son yıllarda şampiyonluk sayısı fazla olmasa da, yeni yükselen bir kulüp değil la Liga'nın en çok şampiyonluk gören üçüncü kulübü 11 şampiyonlukları var.
acikelli
Aynı bizim ülkemizde olduğu gibi İspanya ligi de son maça kadar çekişmeli gitti bu sene. Ezeli rakipleri real Madrid'in iki puan önünde şampiyon oldular son maçta alınan galibiyet ile. Şampiyonluğunu getiren golü luis Suarez attı. Bu gol ile bir sıfırlık mağlûbiyetinden iki birlik galip konumuna geldiler. Louis Suarez'in maç sonu beni küçümsediler açıklaması da gündem de trent topic oldu.
bozkurtt
Atletico madrid İspanya liginin sampiyonu oldu helal olsun tebrik ederim real madrid barcelona gibi takimlarin oldugu ligde sampiyon olmak kolay degildi gercekten harika is basardilar tebriklerr teknik direktörlerini cok begeniyorum cok zeki bir teknik adam barcelona suarezi yolladigina cok pisman olmustur bence

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun