baş ağrısı

mepola
Ne büyük sıkıntıdır o. Ağrı kesici ile geçer ama gene başlarsa yandınız demektir. Ben çareyi vikste buldum. Bide eczanede mentoller satılıyor böyle ahşap bir kutuda sanırım 30 TL idi. Migrene de iyi geliyor o.
birsinema
İnsanı doğduğuna pişman edecek seviyede bir baş ağrısı mumkunmudur evet. Bu konudan muzdarip olanlar bitkisel yöntemlerle başvurmalı diye düşünüyorum çünkü git gide ilaçlar mideyi mahvediyor. Argan yağı mentol bu ağrıya çare olabiliyor.
oteero
Baş ağrısı sıkıntı ama sanırım (tabi büyük konuşmamak gerek) diş ağrısı kadar fena değil. Diş hastanelerinin 24 saat çalışmasının ve nöbetçi bırakmasının sebebi de bu çünkü gecenin bir yarısı tutam diş ağrısı mahveder adamı. Önümüz ramazan rakı falan basmakta olmaz.
tatlimandalina
Tövbe yarabbi ne rakısı şimdi yahu. Mis gibi ağrı kesiciler varken. Al arkadaşım evine bir kutu arveles çak bir tane hiç birşeyin kalmaz evelallah. Ben hep öyle yapıyorum. Birde sirke sarımsak ta iyi geliyor. Piyaz gibi kokuyosun ama değiyor.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun