bayram temizliği

nobita
En az 500 lira olan işlem. Dip kıyı temizlik yapılır. Sonra son temizlik için ablalar gelir hop 300 TL en az. Deterjan ve su derken hep masraf. Halı yikama koltuk yıkama toplam 500 o da en minimum. O yüzden 3 haftada yap kendin yap derim.
ecmail
Bayram temizligi her yil tum ulkede yasanan bir temizlik savasidir bayram 2 gun kala annelerimiz ablaarimiz dukkani oaln insanlar oncelikle heryeri bir guzel temizler nedeni ise gelen misafiri daha iyi agirlamak ve bayram sevincini guzel ve temiz bir ortamda gecirmektir
terabap
Bence bazen mantıklı olabilir. 3 hafta az bir süre değil. Vakit nakittir bu devirde. Kadın diye vakti çok mu olcak ne alaka. Evet bayram güzel ve temiz bir ortamda geçirilmelidir sana katılıyorum arkadaşım. Küçük hesaplar yapmamak lazım. Buda can sonuçta kimse sürekli evini kendi temizlemek zorunda değil.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun