bebek mamaları

ahmetbeyler
Bebek mamaları son zamanlarda oldukça fazla tercih ediliyor. Sebebi ise bazen psikolojik bazen ise annenin sütündeki yetersizlik. Bence biraz da fazla gidiliyor annelerin üstüne neden mama veriyosun bilmem ne. Kimseyi ilgilendirmiyor ki. Mama almak ta zor bu devirde çünkü çok pahalı. 400 gram mama en ucuzu 80 90 lira.
subham
Aslında çocuklar ilk 6 ay sadece anne sütü almalı ama hayat şartları çocuğun bazen ilk 40 günden sonra annelerinin iş hayatına dönmesini gerektiriyor. Dolayısı ile anne bebek birbirlerine hasret kalıyorlar. Bu yüzden mecburen mamaya yöneliş.
blockman
Ne çok para verdik zamanında. Ne yapalım mecburi sebepler işte. Ben evolvia mama ye tercih ettim. Şeker oranının az olması tercih sebebim oldu. Bebelac gibi mamalar çok şeker içeriyor malesef. Bebekleri şişiriyor kof kilo yapıyor. Ne gerek varki minicik vücutla oynamaya.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun