beinsports fenerbahçe gerginliği

subham
Beinsports sanırım ticari olarak bu sene istediği ciroyu yapamadı da geçenlerde beşiktaş hesabından da maç görüntüsünden kesit yayınlandı diye dava açılacaktı diye haberler dolaşıyordu nette. Doğru mu yanlış mı bilemeyiz tabi iddialarında bu sıralar çok görmeye başladık.
zifona
Valla bu pandemi döneminde özellikle biz erkeklerin eve kapanınca yapacakları en önemli aktivite maçları izlemek diye düşünüyorum. O nedenle ben bile #beinsports aldım eve. Onun içindir ki bu koca şirketin cirosunun düştüğünü düşünmüyorum. Maç yayınlarının sahaya giden izleyici ile değil de TV izleyen seyirci ile alakalı olması sebebiyle aslında cirosu artmış bile olmalı! Bu dava konusu bireyselleştirilmiş olabilir bence!

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol